banner851

banner955

MAÇLARDA DA YALNIZ BIRAKMIYORLAR

Düzce 18 Temmuz Stadı’nda oynanan tüm maçlarda, kırmızı lacivertli takımımızı yalnız bırakmayarak destek veren Erkek Çocuk Evleri Sitesi’ndeki çocuklar, Site Müdürü Necmettin Cengiz ile birlikte 7 Kasım Pazar günü oynanacak olan Siirt Özel İdaresi maçı öncesi Şıralık Düzcespor Tesisleri’ni ziyaret ederek futbolculara moral verdi. Düzcespor Kulüp Yönetimi de ziyarete gelen tüm çocuklara Düzcespor forması hediye etme sözü verdi.

Spor 04.11.2021, 17:05
945
MAÇLARDA DA YALNIZ BIRAKMIYORLAR

Hamidiye Mahallesi’nde bulunan Erkek Çocuk Evleri Sitesi’nde yaşayan 13-18 yaş grubu çocuklar, Site Müdürü Necmettin Cengiz ile birlikte Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerini ziyaret ederek moral verdi.

Düzcesporlu futbolcu ve teknik heyete yanlarında getirdikleri baklavayı da ikram eden 41 çocuğa,  Teknik Direktörü Yavuz İncedal tarafından bir de imzalı Düzcespor forması hediye edildi. 

Düzcespor’un 18 Temmuz Stadı’ndaki her maçını da izleyerek destek veren Erkek Çocuk Evleri Sitesinde yaşayan çocuklara kulüp yöneticileri de sıcak ilgi göstererek ikramda bulundu ve takımın  çift kale idmanın birlikte izledi.

Düzcespor yönetimi, ayrıca her çocuğa ayrı ayrı Düzcespor forması hediye etme sözü verdi.  Düzcespor’a 7 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacağı zorlu Siirt Özel İdare maçı öncesi başarı dileyen çocuklar ile Site Müdürü Necmettin Cengiz ve Site yöneticilerine Düzcespor’lu futbolcular da teşekkür etti.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız