banner851

banner614

MAÇTAN SONRA TANSİYON YÜKSELDİ

banner619

Düzce Süper Amatörde Nurettin Zafer Stadında oynanan Activo Yapı Kuzey Yıldızı-Kirazlıspor müsabakasında iki kırmızı kart alması sonucu 9 kişi kalan Avtivo Yapı Kuzey Yıldızı takımı Kirazlıspor’u 2-0 yenerek 3 puanın sahibi oldu.

banner846
Spor 06.11.2017, 15:42
724
MAÇTAN SONRA TANSİYON YÜKSELDİ
banner844
Müsabaka Nurettin Zafer Sahasında oynanırken taraftarların maça ilgisi yoğundu. Müsabakanın ilk dakikaları orta saha şeklinde geçti. Kuzey Yıldızı aradığı golü bularak durumu 1-0 yaptı. İlk yarının sonlarında Kirazlıspor atak oynamasına rağmen beraberlik golünü atamadı. İlk yarıda başka gol olmayınca devre Activo Yapı Kuzey Yıldızı takımın 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarıya Kirazlıspor baskılı, Kuzey Yıldızı kontra futbolu tercih etti. Kuzey Yıldızı oyuncusu kendi sahasında oynanan pozisyonda kırmızı kart gördü. Bu dakikadan sonra Kirazlıspor baskısı artarken Kuzey Yıldızı takımı ani bir kontradan nefis gol ile durumu 2-0 yapmayı başardı. Bu golden beş dakika sonra Kuzey Yıldızı takımı bir kırmızı kart daha görerek 9 kişi kaldı.
Maçın son düdüğü ile saha birden karıştı. Daha sonra emniyetin araya girmesi ile olay tatlıya bağlandı. Müsabakayı 2-0 kazanan Activo Kuzey Yıldızı takımı 6 olan puanını 9 yaptı.
 
Yorumlar (0)