banner851

banner955

MAHKEME SONUÇLANIRSA YÜZME HAVUZU OLACAK

7 yıldır çalıştırıcısı ile mahkemesi süren Düzce 18 Temmuz Spor Kompleksi içinde atıl durumda bulunan kapalı tenis kortunun, yüzme havuzu olması için, proje yapılarak bakanlığa gönderildiği öğrenildi. 

Spor 21.06.2022, 19:20
278
MAHKEME SONUÇLANIRSA YÜZME HAVUZU OLACAK

Bu projenin hayata geçirilmesi için mahkeme kararının kesinleştirmesi gerektiği kaydedildi.  Atıl durumda, 7 yıldır kullanılmayan kapalı tenis kortunun yüzme havuzu yapılması ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bünyesinde ikinci bir yüzme havuzu Düzce iline kazandırılmış olacak.

ÖNCÜ HABER GÜNDEME TAŞIMIŞTI

Bir süre önce son durumunu Öncü Spor Servisi’nin gündeme taşıdığı ve halen mahkeme süreci devam eden eski tenis kortunun mahkeme sonuçlanınca yerine yüzme havuzu yapılması için projesinin hazır olduğu kaydedildi. 7 yıldır eski çalıştırıcısının itirazlarının değerlendirilmesi için devam eden mahkeme sürecinin sonuçlanması halinde eski tenis kortunun bulunduğu yere kapalı bir yüzme havuzu için bakanlığa teklif edilen projenin hemen hayata geçirilebileceği öğrenildi. Atıl durumda ve adeta çürümeyle karşı karşıya kalan bu tenis kortunun yerinin yüzme havuzu olarak değerlendirilmesi haline Düzce ikinci bir yüzme havuzu daha kazanmış olacak.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
18
açık