banner851

banner955

MESAİ ARKADAŞLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat eden Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıta Komiseri Yaşar Çevik’în kardeşi, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli Metin Çevik toprağa verildi. Metin Çevik’in cenaze törenine Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, Zabıta Müdürlüğü personeli ve çok sayıda cemaat katıldı.

Spor 25.07.2022, 16:14
385
MESAİ ARKADAŞLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
banner986

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat eden Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıta Komiseri Yaşar Çevik’în kardeşi, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli Metin Çevik toprağa verildi. Metin Çevik’in cenaze törenine   Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, Zabıta Müdürlüğü personeli ve çok sayıda cemaat katıldı. 

METİN ÇEVİK TOPRAĞA VERİLDİ. 

 Metin Çevik 25 Temmuz 2022 Pazartesi günü Cedidiye Camii’nde öğle namazına müteakip şehir kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi.  

Öncü Medya Ailesi olarak merhum Metin Çevik’e Allahtan rahmet, ailesi, yakınları ve mesai arkadaşlarına sabır dileriz.

banner844
Yorumlar (0)
26
açık