banner851

banner614

MEYHANEYE DÖNMÜŞ

banner619

Düzce'nin en büyük köylerinden Taşköprü futbol sahasının rezalet görüntülerini Öncü Haber canlı yayında ekranlara getirdi.

banner846
Spor 15.06.2021, 10:16 15.06.2021, 15:05
3675
MEYHANEYE DÖNMÜŞ
banner844

Düzce’nin en büyük köylerinden Taşköprü futbol sahası rezalet görüntülerini Öncü Haber canlı yayında spor severlere gösterdi.  Taşköprü futbol sahasının yarısı Taşkörü köyüne ait olurken yarsı Mergiç mahallesine kayıtlı olduğu açıklandı.

 Öncü Haber’e gelen ihbar neticesinde Taşköprü futbol sahasında canlı yayın yapan Öncü Haber spor sorumlusu Mustafa Yıldırım Mergiç Muhtarı Hüseyin Akçay ile röportaj gerçekleştirdi.

Hüseyin Akçay yaptığı açıklamada, 1990 yılından bu yana bu futbol sahasının amatör oyunculara açık olduğu söylerken “bu sahayı tırnaklarımızla açtık” dedi. Akçay, futbol sahasının çok bakımsız olduğunu belirterek “Lütfen buraya el atılsın” şeklinde konuştu.

Taşköprü ve Mergiç futbol sahasının soyunma odalarının kırık dökük olduğu görülürken bu soyunma odasının meyhaneye döndüğü ve balicilerin uğrak noktası haline geldiği gözlerden kaçmadı. Ayrıca futbol sahasına ait olan ve âtıl vaziyette olan tuvaletlerdeki suların boşa aktığı görüldü.

Taşköprü ve Mergiç futbol sahasının bir an önce yapılıp gençlere sunulmasını isteyen Mergiç Muhtarı Hüseyin Akçay “içimiz sızlıyor” şeklinde konuşarak buranın bir an önce bakım ve onarım işlemlerinin yapılıp faaliyete geçmesini istedi.

Yorumlar (4)
**** 2 ay önce
orayıda o hale getiren insan sonucda..Hayvan orayı kullanmaz...
Mehmet arı 2 ay önce
Helal olsun önvü haber kutluyorum sizi bu be rezillik bakalım unkara lim dur diyecek.
Düzce 2 ay önce
Yıllardır kendi gençlerinin çabasıyla bir şeyler yapıldı oralara hanginiz destek oldunuz hanginiz bi yardımda bulundunuz çıkmışsınız şimdi gövde gösterisi yapıyorsunuz Taşköprü muhtarıyla beraber oturun da yapın genclere orasını tabi vakit bulabilirseniz muhtarlar milletvekili gibi artık
düzce taşköprü 2 ay önce
bugüne kadar neredeylermiş boy gösterisi yapan muhtarlar