banner851

banner614

MHP İL BAŞKANI CABOĞLU İDMANI İZLEDİ…

banner619

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu parti yöneticileri ile birlikte, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Düzcespor’un idmanını izledi.

banner846
Spor 17.07.2021, 21:17 18.07.2021, 10:56
950
MHP İL BAŞKANI CABOĞLU İDMANI İZLEDİ…
banner844

Yeni sezona Şıralık Tesislerinde yaptığı idmanlarla hazırlanan Düzcespor'un bugün konukları vardı. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, parti yöneticileri ve Sakaryaspor eski Kulüp Başkanı İş İnsanı Selahattin Aydın, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile birlikte takımın idmanını izlediler.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Sakaryaspor eski Kulüp Başkanı ve Düzceli İş İnsanı Selahattin Aydın, MHP Merkez İlçe Başkanı  ve Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi  Murat Baki Yılmaz, Şıralık tesislerini ziyaret ederek, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Başkan Yardımcısı  Zekeriya Korkmaz ve As Başkan Ekrem Kap ile birlikte takımın idmanını izlediler.

Caboğlu ve Aydın, yeni sezona şampiyonluk hedefi ile hazırlanan Düzcespor ve yönetimine başarılar dilediler.

Yorumlar (2)
MEHMET 2 gün önce
Antrenmanı kimlerin izlediği değil antrenmanda neler olduğunu öğrenmek istiyoruz. Yeni transferler ne durumda, hoca futbolcu uyumu nasıl, ilk 11 e göz kırpanlar, iyi çalışanlar , hazır gözükenler...Bunların cevabını arıyoruz. HABERCILIK BUDUR.
TUNÇ 6 gün önce
Yönetim geçtiğimiz sezon içinde yaptığı basın toplantısında üç büyüklerin oynatmadiğı genç oyuncuları transfer etme hedefinde olduklarını söyledi. Yönetici Ekrem Kap ın ağzından duyduk bu sözleri. Şu ana kadar bu sözler havada kaldı...Yönetimden cevap bekliyoruz.