banner851

banner955

MORAL VERDİLER

Düzce Valisi Sayın Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay 25 Ocak 2019 günü saat: 16:00'da Düzcespor'un Şıralık'ta bulunan Düzcespor tesislerine gelerek, Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam yönetici Ömer Arslan , teknik heyet ve futbolcuları tebrik ederek Ofspor maçından alınan üç puanın yanı sıra sergilenen güzel futbol ile birlikte pazar günü 18 Temmuz'da oynanacak Karşıyakaspor maçı öncesi moral amaçlı ziyarette bulundular.

Spor 25.01.2019, 17:49 25.01.2019, 18:44
1693

Ziyaret sırasında tesis içinde  teknik heyet ve sporcularla sohbet eden Düzce Valisi Zülkif Dağlı Ofspor karşısında alınan üç puan ile Düzce halkının moralinin yerine geldiğini vatandaşların ve gençlerin morallendiğini söylemesi üzerine teknik direktör M.Kenan Öztürk Valiliğin ve Belediyenin destekler için teşekkür ettikten sonra şöyle devam etti. "çok geniş kadromuz yok 22 kişilik kadromuz var kadroda tecrübeli ve tecrübesiz arkadaşlarımız da var biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımıza söz veriyoruz " dedi. Düzcespor başkanı Özgür Sağlam’da Sayın vali ve Belediye Başkanı Dursun Ay’ı haftasonu oynanacak müsabakaya davet etti.Düzcespor Şıralık tesislerinde suni çim saha olduğu, tesislere yakın bir yerde doğal çim saha ya da ihtiyaç duyulduğu yöneticiler tarafından Vali Dağlı ile Belediye Başkan AY’a iletilmesi üzerine ilgilenecekleri sözünü de aldılar. Ziyaret sonrası tesis önünde basına demeç veren Düzce Valisi Dağlı “Tesisleri gördük ama asıl gençlerimizi görmek ve tebrik etmek için geldik. Başkanımla , Özgür bey ile beraber izliyoruz Ofspor galibiyetinden dolayı tebrik ediyoruz. Arkadaşlarımızla gurur duyduk. Düzce halkımızında canı gönülden futbolcularımızla birlikte olduğunu biliyoruz. Bunu biraz daha yakından hissetirmek istiyoruz. Düzceli vatandaşlarımız halkımız hemşerilerimiz de maçlara gelmek suretiyle biraz daha hissetirsinler. Maddi ve manevi desteklerimizle Düzcespor'umuzun yanında bulunalım. Gençlerimiz pırıl pırıl herşeyleri ile dinamik ve azimli başarıya koşuyorlar, inşallah Düzcemizin adını çok güzel bir şekilde tüm ülkeye duyurmuş olacağız. Tekrar sporcularımızı kutluyorum. Emeği geçen kıymetli belediye başkanımıza, düzcespor başkanımız Özgür beye, Ömer beye, kulüpte çalışan arkadaşlarımıza ve tüm hocalarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay “ Sayın Valimiz ile beraber tesislerimizi gezdik, sporcularımızı tebrik ettik, sporcularımız gerçekten başarı gösteriyorlar. Bu hareket Van maçının ikinci devresiyle başladı. Ofspor maçında da kendisini gösterdi. İnşallah Karşıyaka maçıyla bu hafta arkadaşlar bir daha kendilerini gösterecekler. Başkanımızı ve tüm futbolcularımızı kutluyorum. Sporcularımızın bütün maddi ve manevi konularını Sayın Valimiz ile birlikte takip ediyoruz. Tüm Düzce halkını maçlara bekliyoruz, halkımızın maddi manevi katkılarını bekliyoruz. Pazar günü Karşıyaka maçına da Sayın Valimiz ile birlikte gelmeye çalışacağız” dedikten sonra tesislerden ayrıldılar.
 

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (7)
Kemal kaya 4 yıl önce
Ne primi maaşlarını bile alamiyorlar
8161 4 yıl önce
Boşu boşuna gitmediniz umariz
Taraftar 4 yıl önce
Tesislere en takın Doğanlı köyünde çim saha var yıllardır hiçbir işe yaramayan saha. Az biraz bakım ile Düzcespora yıllarca hizmet edebilir.
Cafer 4 yıl önce
Kuru Kuruya Adamları ziyaret etmeyin Diğer şehir Takımlarının Mülki Amirleri Gibi Bu hafta Maç priminiz şu kadar Bu kadar diye açıklayıp adamları motive edin...
taraftar 4 yıl önce
yönetim hala neden istifa etmiyor. Valimiz Şıralık amatör sahanın yolunu gördü mü acaba ? stada giden yol tarla Düzcespor tesislerine giden yol beton
Seçimhan 4 yıl önce
Seçim yaklaştı tabi gezin gezin düzcesporu sahipsiz bıraktınız
dzcl yşşş 4 yıl önce
pırım sözu verdılermı. ınşAllah oraya boşuna gelmemışlerdır.pazar gunu bızım bayramımız.
27
parçalı az bulutlu