banner851

banner614

MORALLER BOZUK

banner619

Düzcespor ligin son maçında Cumartesi günü, Düzce 18 Temmuz stadında Kırıkkale Anadolu ile karşı karşıya gelerek ligi sonlandıracak.

banner846
Spor 28.04.2021, 12:05
931
MORALLER BOZUK
banner844

Temsilcimiz Düzcespor ligin son maçını Kırıkkale Anadolu takımı ile yapacak. Müsabaka Cumartesi günü saat 15 00 de Düzce 18 Temmuz stadında oynanacak. Bu müsabaka öncesinde oyuncuların morallerinin bozuk olduğu öğrenildi. Düzcespor bu müsabakayı oynadıktan sonra play off hazırlıklarını yapacağı, takımda cezalı ve sakat oyuncunun bulunmadığı bilgisine ulaşırken, takımımızın idmanlara Şıralık tesislerinde yaptığı görüldü.

 BÜYÜK TEPKİLER VAR

Düzcespor taraftarları oyunculara büyük tepki gösterirken, bazı taraftarların bu tür sonuçların normal olduğunu ifade ediyor. Sosyal medyada oyunculara karşı güvenin kalmadığı ifade edilirken bazı taraftar gurubunun da hala umutların devam ettiğini belirtiyor.

Yorumlar (2)
şahin 2 ay önce
Niye moralleri bozukmuş 7/24 Başkanı Yönetimi yanlarında sıcacık tesislerde ferah ortamda kalıyorlar paraları desen tıkır tıkır ödeniyor benim gibi 2 aydır kısa çalışma ödeneğimi alıyorlar 1.195 Tl de moralleri bozuk olsun geçsinler bu işleri...
Kazım 2 ay önce
Oyuncular kusura bakmasın. Morallerini şimdi değil 7-8 maç önce bozup kendilerine gelmelilerdi. Maçları izleyen biri olarak söylüyorum. Maçların çoğunda ciddiyet yoktu.
16°
az bulutlu