banner851

banner955

MUAY- THAİ FEDERASYON SEÇİMİ YAPILDI

Türkiye’de 125 bin sporcunun bağlı olduğu Muay Thai Federasyonu Ankara’da Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurul seçimlerinde, Düzce İlini temsil edecek olan Birol Aksu Muah Thai Federasyonu Merkez Yürütme kurulu üyeliğine seçildi. Uzun süredir Muay Thai Federasyonu Doğu Marmara Bölge Temsilciliği görevini sürdüren Birol Aksu, kasım ayında yapılan Muay Thai Federasyonu Olağan Genel Kurulu Seçimlerinde Hasan Yıldız başkanlığındaki federasyonun Merkez Yürütme kurulu üyeliğine seçildi.

Spor 25.11.2021, 13:47
400
MUAY- THAİ FEDERASYON SEÇİMİ YAPILDI

Türkiye’de her geçen gün gelişen ve düzenlenen Türkiye- Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında yer alan Muay- Thai sporunu 125 bine aşkın sporcusuyla temsil eden Türkiye Muay Thai Federasyonu Olağan Genel Kurulunu Ankara’da gerçekleştirildi. 

Genel Kurulda, Düzce ilinden Birol Aksu’da federasyonun Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi.  Federasyonun Merkez Yürütme Kurulu’nda Ankara Mersin, Afyonkarahisar, Adana, Kayseri, İstanbul ve Düzce illerinden toplam 23 üye görev yapacak.

SPORTİF ALANDA AKTİF BİR İSİM

Muay Thai Federasyonu Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçilen Birol Aksu, bu sporun  Düzce’de gelişmesi için çaba sarf ederek, ilimizi Türkiye’de ve uluslararası şampiyonalarda temsil eden sporcuların kazanılması amacıyla hizmet etmeyi sürdürmesiyle dikkat çeken bir isim.  Aynı zamanda Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı da olan Aksu, birçok sportif alanda faal olarak görev yapıyor.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız