banner851

banner614

MUAYTHAİ TURNUVASINDA BÜYÜK BAŞARI

banner619

Uluslararası Muaythai Federasyonu (IFMA) ve Avrupa Muaythai Federasyonu (EMF) faaliyet programlarında bulunan Uluslararası Antalya Muaythai Açık Kupası, Antalya'da gerçekleştirildi. Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı 1.sınıf öğrencisi Umut Sevgeç, Avrupa 2.’si olarak büyük bir başarı elde etti.

banner846
Spor 21.12.2019, 10:47 22.12.2019, 10:37
522
MUAYTHAİ TURNUVASINDA BÜYÜK BAŞARI
banner844

Ülkemizde geleneksel hale gelen Uluslararası Antalya Muaythai Açık Kupası, Türk sporcularının uluslararası düzeyde kendilerini denemeleri, tecrübe kazanmaları, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında daha başarılı olabilmeleri amacıyla düzenlendi. IFMA ve EMF'ye üye ülkelerin federasyonları ve bunlara bağlı kulüplerin katılımına açık olan turnuvaya, IFMA ve EMF'ye üye tüm ülkeler davet edildi.
Beşincisi düzenlenen turnuvaya, 7 ülkeden 900 sporcu katıldı. İlk kez bu yıl Uluslararası Muaythai Federasyonu’nun takvimine alınan turnuva; Minikler, Yıldızlar, Gençler, U-23 ve Büyükler kategorilerinde yapıldı. U-23 54 kg’da Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı 1.sınıf öğrencisi Umut Sevgeç, Avrupa 2.’si olarak Düzce Üniversitesi’ne ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’na gurur yaşattı.

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Umut Sevgeç’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu