banner851

banner614

MUHTEŞEM OYUN VE PARA

banner619

​Düzcespor Sakaryaspor karşısında oynadığı oyun beni ve taraftarları mest etti.

banner846
Spor 10.09.2015, 12:32
1861
MUHTEŞEM OYUN VE PARA
banner844
Düzcespor  sahaya  4-2-3-1 dizilişte yer aldı. Kalede Samet savunmada Nuri, Zihni, Umut, Zahid orta sahada Furkan, Mehmet Mert, Bünyamin, Celal, Murat Akgül, Murat Aydın şeklinde yer aldı. Düzcespor ilk dakikalarda topu yere indirip savunmanın sağında ve solunda oynayan Nuri ve Zihni oyuna fazla çıkarak ileriye destek verdiler. Bu destek orta sahada ve ileride çoğalmamıza sağladı. Bloklar arasındaki boşluklar olmayınca takım olarak hücum ve savunma yaptık. Maçın başında 14 dakikada Murat Akgül üç net pozisyonda iyi vurmasına rağmen Sakaryaspor kalecisi Yavuz aynı güzellikle kurtardı. Sakaryaspor kalecisi 39 yaşında olmasına rağmen kalesinde güven verdi. Düzcespor’a gelince takım olarak iyi ve iyi mücadele ettik. Mağlup duruma düşmemize rağmen oyun disiplinini bırakmayarak taraftar desteğiyle kazanmayı bildik. Düzcespor’da takım olarak iyi olmasına rağmen orta sahada Mehmet Mert sahanın en iyi olarak göze çarptı. Mehmet Mert orta sahada orkestra gibi takımını yönetti. Mehmet hem aklı hem mücadelesi  ve tekniğiyle iyi oyuncu olduğunu Sakaryaspor karşısında ispat etti. Mehmet bu oyunla Düzcespor’a çok fayda getirecek. Murat Şenvardar oyunda yaptığı hamlede doğru yerde ve zamanda değişlikler yaptı. Düzcespor’un bu temposu rakiplerimiz için korkutucu olabilir. Düzcespor bu müsabakayı kazanmakla yetinmeyip kasasına da en az 100 bin TL. Koymayı başardı.
                            MAÇTAN NOTLAR
Düzcespor taraftarları maça ilgisi vardı, Maçın hakemi  iyi bir müsabaka yönetti. Bayan taraftarların maçta çok olması göze çarptı. Basının yoğun ilgisi vardı. protokolde Düzceli Başkan Sakaryaspor Başkanı  Selahattin Aydın ve Düzcespor Başkanı Murat  Caymaz vardı. Düzcespor taraftarları müsabaka boyunca Düzcespor’u desteklediler.
Yorumlar (4)
taraftar 6 yıl önce
HADİ CANLAR BİR TUR DAHA .....BİRAZ DAHA PARA DEMEK ...ARKASINDAN ÇIKAN TAKIMLA OYNARKEN KENDİNİZE OYNAYACAKSINIZ .....
ATLAS 6 yıl önce
Düzcesporlu Serkan''ı tekrar sahalarda görmek istiyoruz...
Düzce 6 yıl önce
Mehmet mert özkaptan dediğiniz oyuncu. 35 numaralı izmirli. Başarılar inşallah hep böyle iyi oynar ve oynarlar...
Emektar 6 yıl önce
Burdan sesleniyorum ümit keleş aileme zaman ayıramıyorum iflas ettim Düzcespor Yüzünden dedin türübünü bırakıyorum dedin ilk 2 hafta çoluk çocuğa gaz verdin kavgalar çıkarttın yazıklar olsun menfaatsiz iş yapmassın kimse salak değil ...!!!
15°
parçalı bulutlu