banner851

banner955

MÜSABAKALAR SONUNDA ÇİLİMLİ SPOR KULÜBÜ 1. OLDU

Düzce’de sportif aktiviteler, bir çok dalda, belirlenen program doğrultusunda devam ediyor. Çok sayıda spor dalında Türkiye düzeyinde ve il düzeyindeki sportif başarılarla da dikkat çeken Düzce artık spor ve sporcu olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. 24-26 Mart 2022 tarihleri arasında, 18 Temmuz Spor Salonunda, Düzce Voleybol Yıldız Erkekler Mahalli Ligi de düzenlendi.2 gün süren ve çekişmeli geçen maçlar sonunda Düzce Voleybol Mahalli Ligi Yıldız Erkekler müsabakalarında dereceye giren okullar ödüllendirildi.

Spor 28.03.2022, 14:58
107
MÜSABAKALAR SONUNDA ÇİLİMLİ SPOR KULÜBÜ 1. OLDU
banner1032

DERECEYE GİREN OKULLAR  BELLİ OLDU

24-26 Mart 2022 tarihleri arasında, 18 Temmuz Spor Salonunda, Düzce Voleybol Yıldız Erkekler Mahalli Ligi maçları yapıldı.2 gün süren ve çekişmeli geçen maçlar sonunda Düzce Voleybol Mahalli Ligi Yıldız Erkekler müsabakalarında dereceye giren okullar ödüllendirildi. Dereceye giren okullar ve öğrenciler yapılan bir törenle ödüllendirildi.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Voleybol Mahalli Ligi Yıldız Erkekler müsabakaları sonunda Çilimli Spor Kulübü birinci, Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ikinci ve Düzce Ay Spor Kulübü üçüncü oldu. Bu okullar törenle ödüllerini yetkililerden alırken mutluluklarını birlikte çektirdikleri fotoğraflarla pekiştirdiler.

Öncü Spor Servisi

Yorumlar (1)
Çilimli 7 ay önce
Tebrikler gençler
16
kapalı