banner851

banner614

NASIL BİR KADRO OLUŞACAK

banner619

Düzcespor yeni sezon transfer hazırlıklarını tam gaz devam ederken tek amacın 2.lig olduğu öğrenildi.

banner846
Spor 14.06.2021, 11:17 14.06.2021, 11:25
868
NASIL BİR KADRO OLUŞACAK
banner844

Düzcespor cephesinde hummalı bir çalışma yapılırken alınan oyuncuların takıma çok katkı yapacağı söylenmekte. Şu ana kadar 4 transfer gerçekleştiren Düzcespor transfer komitesi gizli gizli transferlerini bitirmeye çalışıyor. Son olarak tecrübeli bir kaleciyi bünyesine katarken aynı takımda forma giyen Düzce doğumlu Mehmet Mert Bektaş alınan yeni kaleci Ersin Aydın için çok iyi kaleci olduğunu çok penaltı kurtardığını Düzcespor çok faydalı transfer yaptığını belirtti.

TÜM ÖDEMELER YAPILDI

Düzcespor yönetim kurulu oyuncuların tüm ödemelerini yaparken sadece kulübe gelmeyen bazı oyuncuların ödemelerinin kaldığını açıklandı. Düzcespor transfer komitesi transferlerin devam edeceğini söylerken iç transferin kısa sürede biteceğini belirttiler. Düzcespor savunmaya orta sahaya ve kenar oyuncu alacağını ifade edilirken bugün yarın büyük bir transferin biteceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yaptığı transferlerle ses getiren Düzcespor asıl bombaların yakın zamanda olacağı öğrenildi.

Yorumlar (2)
TUNÇ 1 ay önce
Orta sahaya pres gücü olan, rakibi bozan ve tek pas oynayan iyi bir ön libero ile adam eksilten ve rakip bekleri takip eden bir açık oyuncusu mutlaka transfer edilmeli...Yusuf ve Nevzat ın takımda kalıp kalmayacağına göre yeni takviyeler de düşünülebilir...
cengo 1 ay önce
atiba