banner851

banner614

NAZLI: DÜZCESPOR’UN ÇÖKÜŞÜ OLUR

Pazartesi akşamı (08 Ocak) Öncü Televizyonun Sportmence Programında açıklamalarda bulunan İbrahim Nazlı, Düzcespor ile ilgili “Düzcespor TFF tarafından yok edilmek isteniyor” şeklinde konuştu.

banner619
Spor 09.01.2018, 11:43 11.01.2018, 10:36
1805

Pazartesi akşamı (8 Ocak) Sportmence Programında konuşan İbrahim Nazlı, Düzcespor’un 2016-2017 futbol sezonunda TFF tarafından haksızlığa uğradığını ve 2017-2018 futbol sezonunda da TFF tarafından tekrar haksızlığa uğradığını belirtti.

Nazlı, “Üç yıl önce Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübünden Tahir Kurt transferinde oyuncu sözleşmesini tek taraflı fes etmiştir. Düzcespor kulübü oyuncunun bütün evraklarını TFF’ye teslim ederek TFF de oyuncunun lisansını Düzcespor kulübüne vererek oyuncunun Düzcespor formasını giymesinde bir sakınca görmemiştir.” Dedi.

Düzcespor’un haksızlığa uğradığını ifade eten Nazlı, Düzcespor’un sahipsiz kalmaması gerektiğini söyledi.

“Ama ne hikmetse Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübü daha sonra Tahir Kurt’un tek taraflı sözleşmesinin yanlış olduğunu söyleyerek oyuncu TFF ye şikayet ettiği TFF de Tahir Kurt’a 58 bin TL para cezası ile 6 ay men cezası verdiğini açıklarken Düzcespor kulübüne 2 yıl transfer yasağı verdiğini bildirdi. Bunun üzerine Düzcespor kulübü ise bunu tahkim kuruluna taşıdığını Perşembe günü yapılacak tahkim kurulunun toplantısında bu kararın açıklanacağını bu karar açıklanmadan bakanımızın ve vekillerimizin TFF'ye söylerek Düzcespor’un haksızlığa uğradığını belirtmeleri gerekir dedi. İbrahim Nazlı Düzcespor sahipsiz kalmamalı derken transfer yasağının devam etmesi Düzcespor’un çöküşüdür.”


 
Yorumlar (6)
İBRAHİM NAZLI 4 yıl önce
ÖMER SİVRİKAYA beyefendi söylediğiniz çok doğru benim konuşmamda TFF' ye baskı diye bir cümle yok fakat öyle yazılmış kesinlikle ben kendi konuşmamda Sayın Bakanımız ve sayın Milletvekillerimize konu ile detaylı bilgi verildikten sonra TFF ile iletişime geçilip en azından konu ile TFF' den bilgi alınabileceğini söyledim. Burda baskı olarak yazılmış zannedersem bu yazıya yanlış dökülmüş. Benim canlı yayında konuştuklarım net ve açık sadece haber yaparken bu cümle yanlış yazılmış.
Ömer SİVRİKAYA 4 yıl önce
İLGİLİ KİŞİ BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİ TFF'YE BASKI YAPARAK HAKKIMIZI SAVUNSUN DİYOR. BU NASIL BİR ADALET ANLAYIŞI ! HAK ARAMAK İÇİN SİYASİ BASKI İSTEMEK. KARŞI TARAFIN BAKANI YOKSA VAY HALİNE. ONLAR CUMHURBAŞKANINA ULAŞIRSA NE OLACAK HALİMİZ? BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİ BİZİM İSTEDİĞİMİZİ YAPSIN DA NE OLURSA OLSUN ZİHNİYETİ MÜLKÜN TEMELİ ADALETİ BİTİRİR. MÜLKTEN KASIR VATANDIR.
Yazık 4 yıl önce
Zaferin lisans ı çıkmadı bilgi hiç bir transfer yapamaz alt yapıda bile lisans cıkaramaz
Düzceli 4 yıl önce
hukuki prosedürleri iyi analiz eden avukatlar ve hukuki belgeler ile konu üzerinde yoğunlaşmak gerekiyor bakılırsa TFF sakınca yok diye önce izin veriyor sonra talep üzerine Düzcespora transfer yasağı getiriyor fakat Zafer AYDOĞDU transferi ne izin veriyor...talimatları.yönetmelikleri bilemiyoruz ama çelişki değil mi..?
Taraftar 4 yıl önce
Nerde bizim bakanimiz nerde bizim millet vekillerimiz
Yeter artık !!! 4 yıl önce
İyi ki bir bakanın var milletvekilin var.