banner851

banner614

NE YAPTIN FURKAN

Perşembe günü saat 13.00 da oynanan Düzcespor Bayrampaşa müsabakasının Samsun Bölgesinin hakemi maça damga vururken, şehrin kaderi ile oynadı.

banner619
Spor 26.02.2021, 09:53 26.02.2021, 10:41
1429
NE YAPTIN FURKAN

Temsilcimiz Düzcespor, Bayrampaşa maçının ilk yarısı 0-0 biterken maçın 2. yarsında Samsun Bölgesi hakemleri öyle bir penaltı verdiki şehrin kaderi ile oynadı. Maçın hakemi Samsun Bölgesinden Gökhan Özbulut yardımcıları Rize Bölgesinden Ertan Boşdağ ve Akın Karabacak yaparken, verdikleri art niyetli kararlarla büyük tepki çekti. Bayrampaşa kulübünün lehine verdiği kararlarla maça damga vuran orta hakem Gökhan Özbulut’a birde kalecimiz Furkan kendisine o fırsatı vererek, kendisini attırdı. Kalecimiz Furkan ilk yarsının sonlarında topu ceza sahasının dışında el ile müdahale ederek kırmızı kart görüp takımımızı 10 kişi bıraktı. Temsilcimiz Düzcespor maça 10 kişi ile devam ederken 2. yarı büyük efor sarffetti. Yediği penaltı golü ile kendi evinde 1-0 yenilen Düzcespor rakiplerin puan kaybetmesi ile liderlikten oldu.

banner844
Yorumlar (7)
TANER-41 9 ay önce
editör yorumlar neden yayınlanmıyor..
Serdar81 9 ay önce
Editör yazdığımız yorumlarda kesinlikle hakaret küfür V.B olmadığı halde nedenn yayınlanmıyor..
HIDIR 9 ay önce
BİZ BAŞKA MAÇ SEYRETTİK HERHALDE. NE HAKEMİ KARDEŞİM. TAKIM POZİSYONA GİREMİYOR ZATEN 2 TOP YAPAMIYOR. KALECİ DE KENDİNİ BİLE BİLE ATTIRDI. HAKEMİN BUNDA NE SUCU VAR.
Düzcesporlu 9 ay önce
Hakemle alakalı pek bir olay yok tek suç kaleci Furkan'da. Kalede Orhan tercih edilmeli
Mehmet arı 9 ay önce
Böyle bir penaltı yok hakemler ortaya çıkmaya başladı. Yazıklar olsun bu hakeme
Cafer 9 ay önce
Hakem En Son konuşulacak konu Gol attında vermedimi Penaltı olacak pozisyonlara girdinde Vermedimi Takım haftalardır top oynamıyor 3 Hoca Geldi Gitti Hiç birinde Sıkıntı yok Sıkıntı şımarık topçularda...Çok Net Yönetime Yazık Günah
Düzceli 9 ay önce
Bırakın şu hakem ayaklarını. Takım top oynamıyor doğru düzgün pozisyona giremiyoruz. Geçen Siirt maçını hakem çok iyi yönettide ne oldu. Yine hüsran bir sene günah keçisi buşmaya çalışmayın hiç kendinize.