banner851

banner955

NE ZAMAN AÇILACAK ?

Türkiye Voleybol Federasyonu Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Düzce Voleybol İl Temsilciliği organizesinde 2019 yılı Ocak ayında Düzce ilinde düzenlenmesi planlanan “Voleybol Aday Hakem Kursu” ertelendi.

Spor 17.01.2019, 10:51 17.01.2019, 11:02
183
NE ZAMAN AÇILACAK ?

Voleybol Düzce il temsilcisi Erdal Bostan “biz bu kursu içinde bulunduğumuz Ocak ayı içinde açmayı planlıyorduk. Fakat elimizde olmayan sebeplerden dolayı büyük ihtimalle Şubat ayının üçüncü veya dördüncü haftasına sarkacak voleybol aday hakem kursu başvurularının devam ettiğini Öncü Televizyonu spor servisi vasıtasıyla duyurmak istiyorum . Bu ayın sonuna kadar Düzce Gençlik Hizmeteri ve Spor İl Müdürlüğüne gidip aday hakemlik müracaatlarını yapabilirler . Federasyonla görüşmelerimiz devam ediyor kuvvetle ihtimal Şubat’ın üçüncü yada dördüncü haftasında  kursumuzu icra etmiş olacağız” dedi.

Başvurular Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Spor servisi tarafından kabul edilecektir. Kursun süresi 3 gün olacaktır.
 

 KATILIM ŞARTLARI                 

1. T.C vatandaşı olmak.
2. En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
3. 19 yaşından gün almış, 31 yaşından gün almamış olmak.
4. Sağlık durumu hakemlik yapmaya müsait olmak.
5. Adli sicil kaydı  bulunmamak.
6. Spor teşkilatından ceza almamış olmak.  

BAŞVURULAR GHSİM (Stadyum Yanı) SPOR SERVİSİNE ŞAHSEN YAPILACAKTIR.

SPOR SERVİSİ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
banner844
Yorumlar (2)
sporsever 4 yıl önce
voleybol adına ne yapıyorsunuz dört takım kurup altyapı ligi bile kuramıyorsunuz koca düzcede voleybolu seven 4 kişi yokmu bari okullardan takım yapıp hocalarla konuşup birşeyler yapın yıllardan beri böyle
Voleybol 4 yıl önce
İlimizde düzenlenecek olan bu kurs tarihi daha sonra netleştirilimek üzere Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olacak şekilde yapılacaktır. Bu kurs voleybola gönül veren ve gerekli şartları taşıyan herkese açıktır.
22
açık