banner851

banner614

NEBOĞLU: YA ŞAMPİYONLUK YA PLAY-OFF

banner619

Düzcespor Teknik Direktörü Adem Neboğlu yaptığı açıklamada çarpıcı sözler söyledi. Neboğlu “Ya şampiyon olacağız ya da play-off oynayacağız.” dedi.

banner846
Spor 17.01.2020, 11:33 17.01.2020, 17:02
965
banner844

Düzcespor Teknik Direktörü Adem Neboğlu yaptığı açıklamada takım içinde uyum sorunu yaşanmayacağını söyledi. Oyuncuları tanıdığı söyleyen Neboğlu iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söylerken fazla müsabaka oynamadıklarını ifade etti. Düzcespor Teknik Direktörü Adem Neboğlu çok kaliteli bir oyuncu grubu oluşturdukları söylerken ya şampiyon olacağız ya da play-off oynayacağız dedi.  Neboğlu, İyi bir ekip olduklarını söylerken “Bana 1-2 hafta süre verin.


Düzcespor taraftarı çok iyi bir Düzcespor takımı görecek bu konuda yönetime teşekkür ederim.” Dedi.
Adem Neboğlu sezon başı çok zor günler geçirdiğini söylerken bazı genç oyuncuları oynattığını bu genç oyuncuların da şanslarını iyi kullandığını ifade etti. Son olarak Düzcespor Teknik Direktörü Adem Neboğlu “Hafta sonu oynanacak maçta ise taraftarlarımız bizleri 90 dakika desteklesinler.” dedi.

Yorumlar (2)
3481 1 yıl önce
Adem hoca, Düzce Doğsanspor da oynamış ve kaptanlık yapmış kariyeri başarılı ona güvenmemiz lazım,bu sene Düzcesporu 2.lige çıkaracaktır inşAllah
maraton 1 yıl önce
hoca şunu bilki son maçın aldın aldın alamadın yolcusun bilmiş ol
19°
açık