banner851

banner955

NEJAT BAKAN, SÖZLEŞME İMZALAYARAK ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Düzce’de uzun yıllar çeşitli kulüplerde futbol oynadıktan sonra teknik direktörlüğe başlayan Nejat Bakan, 2021-2022 futbol sezonunda Düzce Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kabalakspor ile mukavele imzaladı. Düzcespor’da ve bir ok kulüpte teknik direktörlük görevinde bulunan 65 yaşındaki deneyimli teknik adam Nejat Bakan, Düzcespor eski başkanlarından İhsan Çetin’in ofisinde Kabalakspor Kulüp Başkanı Selçuk Güneş ile masaya oturarak her konuda anlaşmaya vardı ve yeni sezon için karşılıklı sözleşmeye imzalar atıldı.

Spor 21.10.2021, 14:53
1635
NEJAT BAKAN, SÖZLEŞME İMZALAYARAK ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Birçok kulüpte futbol oynadıktan sonra teknik direktörlük görevine başlayan ve uzun yıllardır Ereğli’de yaşayan Nejat Bakan, memleketi Düzce’de, Kabalakspor’un kendine ettiği görevi kabul etti. Düzcespor eski kulüp başkanlarından gazeteci İhsan Çetin’in bürosunda, Kabalakspor Kulüp Başkanı Selçuk Güneş ile bir araya gelen Nejat Bakan, her konuda anlaşmaya vardırlar.  Tecrübeli teknik adam ve Kabalakspor Kulüp Başkanı Selçuk Güneş, daha sonra karşılıklı olarak mukaveleye imza attılar. 

DÜZCESPOR’DA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMIŞTI

Düzcespor’da İhsan Çetin’in başkanlığı döneminde de kırmızı lacivertli takımın başında yer alan Nejat Bakan, doğup büyüdüğü Düzce’de futbola bir kez daha hizmet etmekten mutluluk duyacağını ifade etti. Kabalakspor Kulüp Başkanı Selçuk Güneş, deneyimli bir teknik adam olan Nejat Bakan’ı takımlarının başında görmekten gurur duyduklarını ifade ederek, “Hocamızla bu sezon başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi. Nejat Bakan Ereğli’de de, uzun yıllarda hem teknik adamlık görevi yapmış, hem Düzceliler Derneği başkanlığında bulunmuştu.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (1)
Bayram Ali Kubilay 1 yıl önce
tebrik ve takdirlerimi sunarım
Yeni Sayımız