banner851

banner955

Nu-door Gençlikspor'da bir transfer daha

Nu-door Gençlikspor Basketbol Takımı bir oyuncuyla daha anlaştı. Takım, Gazi Üniversitesi'nden Barkın Haluk Çınar'ı kadrosuna katıyor.

Spor 21.09.2008, 16:43
214
Nu-door Gençlikspor'da bir transfer daha
banner1032

 Yeni yönetimin göreve gelmesi ile birlikte hızlı bir transfer atağına girişen Nu-Door Gençlikspor, Amerikalı oyuncu Mc Donald'ın ardından 2.lig takımlarından olan Gazi Üniversitesi'den Barkın Haluk Çınar ile de anlaşma sağladı.

Konu ile ilgili bilgi aldığımız Gençlikspor Basın Sözcüsü Ercan Coşkun, anlaşılan yeni oyuncu Çınar ile birlikte Amerikalı oyuncuları Mc Donald'ın da salı günü Düzce'ye geleceğini çarşamba günü düzenlenecek imza töreniyle birlikte oyuncuların takıma kazandırılacağını söyledi. Çoşkun ayrıca Barkın Haluk Çınar'ın takıma kazandırılması düşünülen fakat anlaşma sağlanamayan Serdar Gündüz'ün yerine transfer edildiğini belirterek daha öncede söylediği gibi 1. lig'den de oyuncu transfer edeceklerini yineledi. Çoşkun transfer edilen oyuncularla birlikte takımın günden güne daha fazla güçlendiğini de sözlerine ekledi.

1983 doğumlu Barkın Haluk Çınar, daha önce birinci ligde boy göstermiş 2007-2008 sezonunda da Gazi Üniversitesi Basketbol Takımında forma giymişti.

banner844
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu