banner851

banner955

'O SENE, BU SENE'

Düzce Belediyesi, şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Düzcespor’a destek olmak için trafik lambalarında düzenleme yaptı.

Spor 09.03.2022, 11:06
1916
'O SENE, BU SENE'
banner1032

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önerisi ile harekete geçen Düzce Belediyesi ekipleri, 3. Lig 2. Grup’ta liderliğini sürdüren ve şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Düzcespor’a destek olmak için kentin birçok noktasındaki trafik lambalarında düzenleme yaptı. Kırmızı ışığın üzerine ‘O sene’, yeşil ışığın üzerine de ‘Bu sene’ çıkartmalarıyapıştırıldı. Sarı ışığın üzerine de şampiyonluk kupası yerleştirildi.

Konuyla ilgili belediyeden yapılan açıklamada, “Trafik Işıklarımız Şampiyonluk İçin Yanıyor. O Sene, Bu Sene” denildi. Kırmızı lacivertli takımın şampiyonluğunu ve 2. Lig’e yükselmesini iple çekerek bu hedefe kilitlenen Düzceliler uygulamadan memnun kaldı.

Başkan Özlü, “Biz de tüm Düzce halkı gibi Düzcespor için ‘O Sene Bu Sene’ diyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren Düzcespor’a verdiğimiz desteği bundan sonra artırarak sürdüreceğiz. Düzcespor'umuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Öncü Spor Servisi

Yorumlar (2)
vatadaş 7 ay önce
Başkan büyük iş yaptı. Daha büyük işler yapacak! zamanı doluyor.
Süper 7 ay önce
Süper fikirmiş beeee! Bolu bizi kıskanır şimdi,
14
kapalı