banner851

banner614

OFFROAD'A İLGİ BÜYÜK

banner619

Çilimli Tepeköy'de yapılan "Offroad" yarışmaları bugün sona erdi.İki gün süren yarışlarda ilgi oldukça fazlaydı. Başkan Yavuz, bu alanın turizme kazandırılması için her türlü çabanın süreceğini açıkladı..

banner846
Spor 02.08.2015, 19:11
5408
OFFROAD'A İLGİ BÜYÜK
banner844

Çilimli'ye bağlı Tepeköy'de iki gündür devam eden Offroad yarışlaır bugün erkekler kategorisinin  yapılmasıyla tamamlandı. Cumartesi günü kadınların renkli ve neyecanlı yarışlarının ardından bugün de erkekler kadegorisi adrenali yüksek yarışmaların ardından tamamlandı.

Düzce Safari Offroad ve Spor Kulübü taarfından organize edilen yarışlarda son gün erkekler kategorisi bir hayli ididalı yarışlara sahne oldu..

Zaman zaman araçlar  parkurda çamura takılıp kalsa da pistte yarış esnasında takla atsa da yarış kazasız belasız sona erdi.Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yarışların yapıldığı Tepeköy'deki bu arazinin konumu ve durumu hakkındaki görüşlerine başvurduk. Bu alanın turizm için önemli bir merkez olma özelliğine sahip olduğunu belirten Başkan Yavuz, çok hisseli bu alanın turizme kazandırılmaıs için mücadele edeceklerini dile getirdi:

Yarışların son gününde Çilimli Kaymakam vekili Emin Şimşek, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli İl Genel Meclis Üyeleri Öner Şen,Nazmi Tok, Ak parti İlçe Başkanı Osman İlhan,Düzce Ovası Sulama Birliği Başkanı Necmettin Kavak Muhtarlar başta olmak üzere çok sayıda vatandaş hazır bulundu.       

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (4)
köylü 6 yıl önce
offroad spor klubüne, belediyeye ve turizm müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkürler
ekrem bal 6 yıl önce
Cok güzel bir etkinlik oldu
Devamını bekliyoruz hatta geleneksel olmasını bekliyoruz
organize edenlere yarismacilara ve butun katilimcilara izleyicilere teşekkür ediyorum
okuyucu 6 yıl önce
bu yarışta 1. 2. 3. olan olmadı mı neden onları yazmıyorsunuz adam akıllı yapın millet bilsin..
Ahmet 6 yıl önce
Başarılar başkanım Allah yardımcın olsun
24°
az bulutlu