banner851

banner614

OKÇULARIMIZ TÜRKİYE FİNALİNE KALDILAR…

Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası İstanbul bölge elemelerinde ilk kez boy gösteren Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden 4 sporcu derece elde ederken ülke finallerine katılmaya hak kazandı.

Spor 12.07.2021, 11:18
156
OKÇULARIMIZ TÜRKİYE FİNALİNE KALDILAR…

Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası İstanbul bölge elemelerinde boy gösteren Düzceli 4 sporcu derece elde ederken ülke finallerine katılmaya hak kazandı. İlk kez katıldığı şampiyonaya antrenör Gökhan Cengiz eşliğinde sıkı bir antrenman takvimiyle hazırlanan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Kulüp sporcularından kendi kategorisinde İkbal Varol birinci, Sude Naz Cengiz ikinci, İshak Sönmezoğlu ve Kevser Nur Dik üçüncü olarak kente büyük bir sevinç yaşattı. Bu başarının ardından sporcular vakit kaybetmeden Türkiye finalleri için çalışmalara başladı.

YAZICI: İLK KEZ KATILDIK

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da başarının ardından sporcuları ve antrenör Cengiz’i tebrik etti. Yazıcı, “Geleneksel Türk Okçuluğu branşında ilimiz ilk kez bir şampiyonaya katıldı. Bu şampiyonada ilk kez yarışmasına rağmen derece elde eden sporcularımızı ve antrenörümüz Gökhan Cengiz’i başarısından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

(Manşet Spor Servisi)

Yorumlar (1)
murteza yılmaz 5 ay önce
aman Allah'ım ne kadar büyük başarı. Bu ayki Tokyo olimpiyatlarında da başarılı olurlar inşAllah.