banner851

banner955

OLMAZSA OLMAZ

Her hafta Öncü TV ekranlarında yayınlanan “Sportmence” programında yine gündemin en önemli konularına değinildi. Genel olarak Düzce’nin futbolunun ele alındığı programda sorunlar bir kez daha dile getirildi.

Spor 11.08.2020, 14:08
718
OLMAZSA OLMAZ

Programa konuk olarak eğitimci, antrenör Osman Bayraktar ve Cumayeri Belediyespor eski oyuncularından antrenör Seyfullah Cebeci katıldı. Osman Bayraktar yaptığı açıklamalarda futbolda çok büyük yanlışların olduğuna ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun sınıfta kaldığını dile getirerek, “Bir hafta önce alınan kararın bir hafta sonra arkasında durmayan bir TFF var” dedi. Bayraktar, takımların ilk önce alt yapıya önem vermesini vurgulayarak “Olmazsa olmazların başında alt yapı gelir” ifadesini kullandı. Osman Bayraktar takımların başındaki yöneticilerin futbolun içinde gelmesini belirterek “Bu durumun böyle olmadığı takdirde zaman zaman insan soruyor siz futbolun neresindesin diye?” ifadesini kullandı.

Bayraktar son olarak, “Yöneticiliğin ve teknik adamlığının çok zor bir iş ve 25 tane farklı karakterli oyuncular topluluğu oluyor, bunları yönetmek ve idare etmek kolay değil” dedi.

Bir diğer konuk Seyfullah Cebeci ise Cumayeri Belediyespor olarak her yıl aşama kaydettiklerini belirterek “Küçük bütçelerle büyük işler yapıyoruz” dedi. Cebeci, Akçakocaspor olayına üzüldüğünü vurgulayarak “Bu borçlar nasıl yapılmış bilemiyorum, Bal ligi Akçakocaspor’un hakkı ama Bal’a girmezlerse Cumayeri Belediyespor olarak biz hazırız” dedi. Seyfullah Cebeci konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “Belediye Başkanımız bizlere çok destek veriyor. Bizim yanımızda bizde Cumayeri Belediyespor olarak alt yapı ve üst yapı ile her yıl aşama kaydediyoruz. Düzce ilinin Bal’daki kontenjanı ikiden daha fazla olması gerekiyor. Diğer iller bunu artırmak için yoğun çaba harcıyor. Düzce ili de kontenjanı artırabilir.”

banner844
Yorumlar (0)
15
açık