banner851

banner955

ÖMER ALTUNSOY YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, ilimizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Genel Müdür Yardımcısı ziyarette İl Müdürü İsa Yazıcı’dan istatistiki veriler ve tesisler hakkında brifing aldıktan sonra Düzce Gençlik Merkezi’ni gezip öğrencilerin sosyal etkinliklerini ve projelerini inceledi.

Spor 23.02.2022, 17:00
229
ÖMER ALTUNSOY YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Düzce’yi ziyaret etti.

Genel Müdür  Yardımcısı Altınsoy ziyarette  İl Müdürü İsa Yazıcı’dan istatistiki veriler ve tesisler hakkında brifing aldıktan sonra Düzce Gençlik Merkezi’ni gezip öğrencilerin sosyal etkinliklerini ve projelerini inceleyerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Genel Müdür Yardımcısı Altunsoy, ayrıca,  Bahçeşehir Spor Kompleksinde bulunan tenis kortu, jimnastik salonu ve yüzme havuzunu inceleyen Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, spor salonunda devam eden “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi”ni de yakından takip etti.

İncelemelerine devam eden Altunsoy, Raziye Begüm Sultan Yurdu ile Necla Pekolcay Yurdu’nu gezip, öğrencilerle sohbet etti.

Programını Akçakoca Spor Salonu ve Akçakoca Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek bitiren Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, personellerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (1)
halk 8 ay önce
pijama ilemi gelmiş.
21
parçalı bulutlu