banner851

banner955

ÖNCE CENTİLMENLİK VE DOSTLUK KAZANIYOR

Düzce U16 ligine hafta boyunca belirlenen sahalarda oynanan maçlarla devam ediliyor. Hafta sonu oynan maçlarda, U-16 liginde tüm takımların maçları bol gollü ve çekişmeli geçti. Geçen hafta sonu oynan, Hacıyakupspor- Düzce Gücü Gençlikspor maçında 10 gol vardı. Yine diğer bir maçta da Düzce Kartalları- Düzce Gençler Birliği maçında da 10 gol filelerle buluştu.

Spor 29.11.2021, 15:09
183
ÖNCE CENTİLMENLİK VE DOSTLUK KAZANIYOR

Düzce U-16 liginde oynan maçlarla devam edilirken takımların puan mücadelesi ve gol atma yarışı sürdü. Hafta sonu Nurettin Zafer Stadında oynanan  her iki maçta toplam 20 gol filelerle buluştu.

Çok çekişmeli ve zevkli geçen maçlarda takımların  centilmenliği ön planda tutmaları ve  sonuç ne olursa olsun sahadan dostluk içinde ayrılmaları ise memnuniyet verici olarak nitelendiriliyor.

Hafta sonu Nurettin Zafer Stadında oynanan, Hacıyakupspor U-16 takımıyla ile Düzce Gücü Gençlikspor U-16  takımlarının maçı oynandı.

Bu maçta, Düzce Gücü Gençlikspor U-16 takımı, rakibi HacıyakupsporU-16 takımını baştan sona üstün oynadığı maçta her iki yarıda attığı 9 golle karşılık kalesinde gördüğü 1 gole rağmen 9-1 yenerek sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu. 

Diğer bir maç da, ise Nurettin Zafer Stadında, Düzce Kartalları U-16 takımıyla Düzce Gençlerbirliği U-16 maçı oynandı. Bu maç karşılıklı 5’er golle, 5-5’lk skorla son buldu ve her iki takım, 1’er puanla sahadan ayrıldılar.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız