banner851

banner614

ÖNCÜ HABERE AÇIKLADI

Düzce 1907 Spor Kulübü Voleybol Şubesi Sorumlusu Nuh Yüksel, Bölgesel Voleybol Ligi’ne katılacaklarını açıkladı.

banner619
Spor 29.05.2021, 14:08
716
ÖNCÜ HABERE AÇIKLADI

Düzce 1907 Spor Kulübü Voleybol Şubesi Sorumlusu Nuh Yüksel, Bölgesel Voleybol Ligi’ne katılacaklarını açıkladı. Öncü Habere konuşan Yüksel, “Fenerbahçe spor okullarından alt yapı çalışmaları ile beraber Düzce 1907 ile Bölgesel Voleybol Ligi’ne katılıyoruz” dedi.  Yüksel ayrıca,  10 Haziran gibi başlaması düşünülen lig öncesi çalışmalarının aralıksız şekilde sürdürdüklerini kaydederken “Genç takımımıza güveniyoruz ve inanıyoruz” diye konuştu. 

Yüksel, “Değerli hocalarımız Bünyamin Kahraman ve Birol Gültekin ile çok güzel bir çalışma ve aile ortamı oluşturduk. Öğrencilerimiz, velilerimiz ve biz güzel işler başaracağımıza inanıyoruz. Düzce ve ülkemize iyi sporcuları yetiştirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Pandemi döneminde çocukların geleceği için tedbir ve kısıtlamalara uyarak antrenmanlara devam ettiklerini belirten Yüksel, “Spor okulu çalışmalarımız voleybol, basketbol ve futbol olarak pandemi kurallarına uyarak devam edecek. Çocuklarımız bizim geleceğimiz onların sağlığı bizim için çok önemli.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
nuh YÜKSEL 4 ay önce
Teşekkür Ederiz DÜZCE 1907 S.K
Alacaklı 4 ay önce
Nuh bırak bu işleri sen bakkalcısın ve bir dünya toptancıya borcun var.Önce borçlarını öde ondan sonra gençleri düşün.
nuh YÜKSEL 4 ay önce
camur at iz kalsın adam gibi gel görüşelim ismini bile yazmaktan acizsin daha ne diyeyim