banner851

banner614

Öncülü sporcular göz dolduruyor.

Öncü Yaz Spor Okulu faaliyetlerine devam ediyor. Okulun açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, Düzce'yi temsil edebilecek sporcular yetiştirilebileceğinin sinyali verildi.

banner619
Spor 30.06.2009, 19:34
203
Öncülü sporcular göz dolduruyor.

Öncü Yaz Spor Okulu faaliyetlerine devam ediyor. Avrupa Standartlarında eğitim verilen okulda 3-6 yaş grubu çocuklar, sabah 9:00 ile akşam 17:00 saatleri arasında ders görüyor. 7-14 Yaş grubunda ise her sabah 1 saat değişik spor branşlarında eğitim verilirken öğle yemeğinden sonra da farklı derslerde de faaliyetlere devam ediliyor.

Özel hocalarla yapılan çalışmalarda da yine spora ağırlık veriliyor. Yapılan çalışmalarda öğrencilerin performansı memnun edici bulunurken, yetenekli öğrenciler kendilerini göstermeye başladı. Basketbol, yüzme, tenis sporlarında ders alan öğrencilerden Düzce sporuna fayda sağlayabilecek yetenekte oyuncular olduğu görülüyor.

Kısa süre içerisinde keşfedilen bu oyuncuların daha geniş kapsamlı olarak eğitimlerini sürdürmeleri halinde, yetenekli sporcuların ileriki zamanda Düzce'ye kazandırılacağı düşünülüyor.

Yorumlar (0)