banner851

banner614

ÖNEMLİ OYUNCULARI OYNAYAMAYACAK

banner619

Düzcespor - 68 Aksaray Belediyespor müsabakasında rakibimiz Aksaray karşılaşmaya üç eksik oyuncusuyla çıkmak zorunda kaldı.

banner846
Spor 17.12.2020, 11:33
632
ÖNEMLİ OYUNCULARI OYNAYAMAYACAK
banner844

Bu hafta Cumartesi günü oynanacak olan ve grubumuzun en kritik maçlarından biri olarak belirlenen Düzcespor – 68 Aksaray Belediyespor karşılaşmasında rakibimiz 68 Aksaray Belediyespor’da üç önemli eksik oyuncu bulunuyor.  68 Aksaray Belediyespor’un en önemli oyuncularından biri olan Şevket Güngören ve Fatih Şerifoğlu cezalı olmalarından dolayı Düzcespor maçında forma şansı bulamayacak. 68 Aksaray’ın genç stoperlerinden biri olan Ömer Yıldırım’ın da sakat olduğu için kadroda yer alamayacağı öğrenildi. 68 Aksaray Belediyespor savunmasının en önemli oyuncusu Şevket Güngören ve orta sahanın bel kemiği Fatih Şerifoğlu’nun cezalı olmasında dolayı Düzcespor maçında görev alamamaları Aksaray Belediyespor’u kara kara düşündürüyor.

BU OYUNCULARA DİKKAT

68 Aksaray Belediyespor’un en önemli oyuncuları Güney Tutçuoğlu, Serkan Gümüş ve Mehmet Taha Şaha takımın en skorer oyuncularıydı. Savunmada Şevket Güngören’in de olmaması ile birlikte Aksaray Belediyespor’un savunmasının zora durumda olduğu gözlemlendi.

Yorumlar (0)
16°
kapalı