banner851

banner614

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AMATÖR SPOR HAFTASI

Düzce Amatör Spor Kulüpleri 9. Olağan Genel Kuruluna davetli olarak katılan, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, kongrede kürsüye gelerek, bir konuşma yaptı. İl Müdürü Yazıcı, konuşmasının başında önümüzdeki haftanın, Amatör Spor Haftası olduğunu ve İl Müdürlüğü olarak buna hazırlandıklarını söyledi. İl Müdür Yazıcı, yaptığı açıklamada, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her branşta, her dalda, amatör sporun ve sporcunun yanında oluyoruz. ”dedi.

banner619
Spor 10.09.2021, 16:14
177
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AMATÖR SPOR HAFTASI

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun 9. Olağan Genel Kuruluna konuk olarak katılan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, kürsüye gelerek açıklamalarda bulundu.

İl Müdürü İsa Yazıcı, konuşmasında, “Başta şunu söyleyeyim önümüzdeki hafta Amatör Spor Haftamız var. İl Müdürlüğü olarak buna hazırlanıyoruz, buna çalışıyoruz. Bizde Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her branşta her dalda yanlarında oluyoruz. Desteklerimizi esirgemeden yanlarında oluyoruz. Sporun ve sporcunun her daim yanında olmamız gereken bir kurumdayız. O yüzden bunun sözünü vermemize gerek yok” dedi.

“MADALYA ALACAK SPORCULARIMIZ OLACAK”

“Başarılı ve kendinden söz ettiren, sporu her daim üst seviyede taşıyan, ilimizde yetişen sporcuları değerlendiren Türkiye’de ve dünyada hatta olimpiyatlarda inşallah madalya alan bir serüvenimiz olur.” diyen İl Müdürü İsa Yazıcı, sözlerine şöyle sürdürdü:  “Biz de bu serüvene bir katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere. Sözlerime son vermeden önce spor camiasından olan sizlerin de yakından tanıdığınız, Bakanlığımızın Sporla ilgili Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan’ın selamlarını iletmem gerekiyor. Tekrardan Kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”  

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
Serdengeçti 3 gün önce
Abisinin torpiliyle gelen ve idarecilik ruhu olmayan birinin başarısı olamaz olmamalı görevi de yerinde kullanmaması insanlara zulüm uygular şekilde olması da aşikardır umarım kalbi yumuşar uğraşmaz kimseyle hayat işte bütün krallar birgün veda eder hükümdarlığına makamı mevki iyi kullanmak gerekir saygılar selamlar