banner851

banner614

“ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ”

Çarşamba günü Türkiye Kupası maçında Gölcük Spora son saniye golü 4-3 mağlup olan Beyköy Belediyespor hocası Kenan Şereflioğlu Gölcük spor maçını unuttuklarını ve önlerindeki maçlara baktıklarını söyledi.

banner619
Spor 14.09.2013, 09:29
204
“ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ”


“ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ”

Türkiye kupası maçında Gölcük Spora son saniye golü ile mağlup olan Beyköy Belediyespor 22 Eylül'de İstanbul Yeniköy'de oynayacağı lig maçı hazırlıklarına başladı.
Beyköy Belediyesporun hocası Kenan Şereflioğlu Gölcük Spor maçı ve takımın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Şereflioğlu “ Çarşamba günü Gölcük Spor ile Türkiye Kupası maçında karşı karşıya geldik ve şanssız bir şekilde kaybettik. İlk 10 dakika içinde çok net iki gol pozisyonundan yararlanamadık. Buna rağmen 2-0 öne geçmeyi başardık. Şanssız bir şekilde yediğimiz gol ile ilk yarı 2-1 sonuçlandı. 2.Devreye rakip Gölcükspor biraz daha iyi başladı. Oyunun kontrolünü elimize alalım derken yaptıkları değişiklikler ile orta saha bir anda onların kontrolüne geçti. Bizde değişikliklere cevap vermeye çalıştık ama sonuçta onlar 3. lig takımı bizden daha profesyoneller. Sonra 3-2 geriye düştük. 3-3 eşikliği yakaladığımızda bir arkadaşımızın tecrübesizliği nedeni ile kalemizde golü gördük. Kalecimde kötü günündeydi aslında iyi bir kalecidir. Taraftarda bir tepki oluştu ama inşallah maçın olumsuzluğunu üzerinden çabuk atar çünkü önümüzde lig maçı var. ayın 22'sinde İstanbul Yeniköye Sarıyere maça gideceğiz. Maddi açıdan rahatlamak istiyorduk ancak olmadı. Bunu da lige iyi bir başlangıç yaparak gidermek istiyoruz. Hedefimiz 3 puanı alıp lige iyi bir başlangıç yapmak” dedi.

Kenan Şereflioğlu ayrıca takımının oyunundan memnun olduğunu ve lige iyi bir başlangıç yapacaklarını söyledi.

 

Haber; M. YILMAZ

 

banner844
Yorumlar (0)