banner851

banner614

ONURSAL BAŞKANLARI İLYAS ÖZ’Ü UNUTMADILAR

Kuruluşunun 50 yılını kutlayan Düzce’nin köklü kulüplerinden Hamidiyespor’un futbolcu ve yöneticileri önceki hafta vefat eden ve bir dönem kırmızı beyazlı takımın başkanlığını yapan, iş insanı İlyas Öz’ü unutmadıklarını ifade etmek için oynadıkları maç öncesi adının yazıldığı forma ile sahaya çıkarak vefa örneği sergiledi. Hamidiyespor Kulüp Başkanı Erdin Bilgin, Öz’ün her zaman takımlarına sahip çıktığını ifade ederek, “Onursal Başkanımız İlyas Öz büyüğümüzü hiç unutmayacağız.” dedi.

Spor 04.01.2022, 15:47 04.01.2022, 16:00
1442
ONURSAL BAŞKANLARI İLYAS ÖZ’Ü UNUTMADILAR

Kuruluşunun 50 yılını kutlayan Düzce’nin köklü kulüplerinden Hamidiyespor’lular,   önceki hafta hayata gözlerini yuman, eski kulüp başkanı ve şehrimizin önde gelen iş insanlarından İlyas Öz’ü unutulmadı.

Taraftarlar ve teknik heyet oynadıkları maç öncesi, adına yaptırdıkları forma ile sahaya çıkarak vefa örneği sergiledi.

Hamidiyespor Kulüp Başkanı Erdin Bilgin, 1989-1990 döneminde Hamidiyespor’un kulüp başkanlığını yapan İlyas Öz’ün, takımlarının her zaman yanında olduğunu, maddi ve manevi desteğini esirgemediğini söyleyerek, “Kendisini rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. İlyas Öz büyüğümüzü hiç unutmayacağız. Bu nedenle geçtiğimiz gün yapacağımız maç öncesi adına yaptırdığımız forma ile sahaya çıkarak ahde vefa örneği göstermek için gayret gösterdik.” dedi.  

Başkan Erdin Bilgin, İlyas Öz’ün yeğeni olan iş insanı Murat Öz’ün de Hamidiyespor’un şampiyonalarında ve başarılarında büyük pay sahibi olduğunu vurgulayarak, onların sayesinde, Hamidiyespor bu günlere gelmiştir. İfadelerini kullandı.  

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
hamidiyeli 3 hafta önce
çok değerli büyüğümüzü kaybettik, mekanı cennet olsun.
-3
hafif kar yağışlı