banner614

ORHAN KÜÇÜK'ÜN KALEMİNDEN

banner619

Eğitimci Orhan Küçük Düzcespor’ un büyüklüğünü kaleme aldığı yazısında şu ifadelere yer verdi “Yazmadan geçemeyeceğim sizlere biraz geçmişten bahsedeyim. Büyük Serdar, Küçük Serdar, Cihan Abi, Alaattin Abi, Fahri Abi, Tuncer Abi, Seçkin Abi, İmdat Abi ve niceleri, her topçusu büyük değer olan bu kadroyu seyretmek, antrenmanlarının minik topçusu ve maskotu olmak bana nasip oldu, çok şükür. Hepsini şükran ve minnet ile anıyorum.

banner846
Spor 23.02.2021, 09:45 23.02.2021, 10:24
1353
ORHAN KÜÇÜK'ÜN KALEMİNDEN
banner844
banner785

Neden böyle bir giriş yaptım. Kısa ve öz hepsi çok büyük bir değer ve neferdi Düzcespor için.

Bugün geldiğimiz noktada Yönetim ve Yönetim Kurulunun, Düzcespor taraftarının elinden gelenin fazlasının yaptığı bir dönemde Düzcespor formasını giymenin ne kadar önemli bir değer olduğunun unutulup takım ruhunun ve mücadelenin sahaya yansımamasının neticesi olarak alınan bu sonuçlar ortada ve bizi çok üzmektedir.

Çok fazla uzatmak istemiyorum. Sesime kulak verin Düzcespor formasını giyen kardeşlerim. Lütfen neyin kafasını yaşıyorsanız bir kenara bırakın, kendinize gelin ve silkelenin. Yoksa iş işten geçecek bu şehrin duygusal insanlarının duygularıyla oynamayın. Sizler kalitenizin farkında değilsiniz lakin bizler farkındayız. Çıkın farkınızı ortaya koyun, olması gerekeni yapın. Bu formanın tarihinde bir değer olmanın ve anılmanın gerekliliklerini ortaya koyun. Yoksa çok üzülecek ve üzeceksiniz. Yine bana hasret yine bana hüsran var şarkısını dinlemek yakışmaz bu taraftara “diye ifadelere yer verdi.

Yorumlar (1)
TUNÇ 3 gün önce
Orhan bey 70 li yılların ikinci yarısındaki muhteşem Düzcespor u hatırlamıyor galiba...Bugünkü süper ligi senelerce zorlayan ve kapısından dönen kadroyu hatırlayalım...Kalede ALPTUĞ ; Defans dörtlüsünde HASAN-İSMAİL-YAŞAR-TUĞRUL ; Orta sahada HİKMET-İBRAHİM-HAYRİ ; Hücum hattında YAVUZ-AHMET-OSMAN dan oluşan bu kadroyu Düzce de herkes sayabiliyor ve oynanan futbol büyük gazetelerde Şansal Büyüka, Kemal Belgin, Sanlı Sarıalioglu gibi.spor yazarları tarafindan övgüyle anlatılıyordu...
12°
açık