banner851

banner614

OTOMOBİLLERİN GÜZELLİK YARIŞI

15 Haziran’da açılan fakat rağbet görmeyen katlı otopark bugün 5 bin kişiyi ağırladı. Düzce Garaj Modifiye Kulübü tarafından Tuning Garaj Partisi düzenlendi.

banner619
Spor 02.12.2012, 19:07
223
OTOMOBİLLERİN GÜZELLİK YARIŞI

Hacı Bayramzade Katlı otoparkı bugün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kurulduğundan bu yana Katlı Otopark ilk kez yüzlerce araçla doldu. Düzce Garaj Motorsporları Kulübü tarafından Katlı Otoparkta Tuning Garaj Partisi düzenlendi. Partiye İstanbul, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Bolu, İzmir, Zonguldak ve Samsun gibi illerden araçlar katıldı.

En güzel araç yarışması da düzenlenen katlı otoparkta organizasyona katılan binlerce kişi tarafından oylama yapıldı. 50 Aracın başvuru yaptığı 30’unun başvurusunun kabul olduğu yarışmada 3 bin 900 oy kullanıldı. 200’ün oyun geçersiz sayıldığı oylama sonrasında Jüri oylamasına geçildi. Jüri oylamasında da nefesler tutuldu. Oylamaların tamamlanmasının ardından 3. Sakarya’dan 2. Düzce’den 1. İse Kaynaşlı’dan çıktı. Ayrıca organizasyona katılan 28 kişiye ise çeşitli ödüller verildi. Ödüller arasında ücretsiz ehliyet kursu, ücretsiz araç bakımı, ücretsiz araç iç dış yıkama ve ücretsiz fren bakımı gibi ödüller yer alıyordu.

Yorumlar (0)