banner851

banner614

OYUNCULAR 20 HAZİRAN’I BEKLİYOR

banner619

Düzcespor’da kongre günü yaklaşırken oyuncuların 20 Haziran’da yapılacak kongre sonucunu bekledikleri öğrenildi.

banner846
Spor 07.06.2018, 13:49
652
OYUNCULAR 20 HAZİRAN’I BEKLİYOR
banner844

Bu ay yapılacak kongrenin sonucunu bekleyen Düzcespor oyuncuları, çıkan sonuca göre kalıp kalmayacaklarına karar verecekler.

Edinilen bilgiye göre, bazı oyuncuların yeni sezonda başka takımlarda oynayacağı ve şimdiden başka kulüplerle dirsek temasında olduğu, bazı oyuncuların ise Düzcespor’un kongre sonucunu beklediği bilgisine ulaşıldı.

13 Haziran’da yapılacak ilk kongrede çoğunluk sağlanmazsa 20 Haziran’da yapılacak kongrede çoğunluğa bakılmaksızın yeni yönetim kurulu teknik ekibin isteği doğrultusunda transfer çalışması yapacak. Yapılacak kongrede başkan adayının çıkmaması halinde ise sancılı günlerin tekrar geri geleceği söyleniyor.

Yorumlar (3)
. 3 yıl önce
burçak tayfun buğra hüseyin oktay zihni serhat enver çağrı kalsın bu adamların yanına diyarbakırdan mehmet özdıraz umut dilek yakup alkaN 3 lüsünden en az ikisi alınsın y.ordu dan fatih özçelik alınabiliyorsa gelmek isterse afyondan emre pehlıvan ilerisi ateş eder. bi de 2 ligden iyi bi kaleciyle kaleyi de sağlama alırsak bi de defns a yine formayı zorlayacak bırakmayacak rekabet getırecek bı sıım alınırsa şampiyonluk kacınılmaz olur.
muharrem 3 yıl önce
sayın Dursun Ay kalması gereken oyuncuları kongreye kadar bekletmek sizin elinizde aksi takdirde sıkıntı yaşarız
Birisi 3 yıl önce
BURÇAK,TAYFUN,OKTAY,SERHAT I BIRAKMAYIN YERLERİ ZOR DOLAR GERİSİNİN YERLERİ DOLABİLİR HATTA ÇOK DAHA İYİLERİ ALINABİLİR...
16°
az bulutlu