banner851

banner614

OYUNCULAR PERİŞAN HALDELER

banner619

Düzce Belediyespor Erkek ve bayan basketbol takımı 5 aylık maaş ve primlerini alamadıkları için perişan halde oldukları öğrenildi.

banner846
Spor 07.05.2020, 11:48 07.05.2020, 12:00
2572
OYUNCULAR PERİŞAN HALDELER
banner844

Düzce Belediyespor Erkek ve bayan basketbol takımın oyuncuları isyan ediyorlar oyuncular 5 aydır Düzce Belediyespor kulübünden maaş alamadıklarını ifade ederken bu durum bizleri beş parasız bıraktığını perişan olduklarını belirttiler. İsimlerinin açıklanmasını istemeyen oyuncular bizlere kaç kez söz verdikleri halde bu sözler yerine gelmedi. Başkanımız Celal Kasapoğlu sesimizi duymasını istiyoruz dediler. Bayan takımın oyuncuları ise Celal Kasapoğlu ve yönetimi gelmesinden bu yana prim ve maaş alacaklarının olduğunu bugün yarın vereceğiz diye bizleri oyalıyorlar yazık değil mi bize diye sitemde bulundular.

TEK GEÇİM KAYNAKLARI

Erkek ve Kadın basketbol takımın oyuncularının tek geçim kaynağının spor olduğunu bilinirken şu ortamda oyuncuların ücretlerinin neden verilmediği bilinmiyor. Alın terlerini hakkını isteyen sporcuların Celal Kasapoğlu’nun kendilerine dönmediğini seslerini Başkanımız Faruk Özlü’nün çözmesini istediler.

Yorumlar (21)
CELAL İLE DOĞAN 1 yıl önce
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ REKLAM İNSANLARIN BUNU ANLAMASI ZAMAN ALICAK AMA YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENMEYE BAŞLADILAR..
sporsever 1 yıl önce
celal kasapoğlu ,danışmanı doğan ,musa keskin...çok kişinin emeğini hakkını yediniz.mazlumun ahını aldınız.
Samet Sarıoğlu 1 yıl önce
Bu takımlar Celal Kasapoğlunun kendi malı gibi yazmışsınız. O sporcularda sizde aslında bu konuda ne kadar cabaladigini biliyorsunuz ama belliki bir yerlerden talimat gelmis size ozensiz bir metinle karalamaya girismissiniz. Attiginiz camurlar o guzel insana yapismaz. Gecmis donemde belediyeyi borca batiranlarin eseridir bugunku durum.
samaet kardeşe 1 yıl önce
SAMET BELLİ SPORDAN ANLAMIYOSUN,SIRF CELALİ SEVDİĞİN İÇİN KORUMA İÇGÜDÜYLE KONUŞUYOSN..1986 YILINDA KURULMUŞ KLPTÜR BLSPOR NE FUTBOLU KALDI NE BASKETBOLU NE ANLATIYON SEN
İlhan 1 yıl önce
Az insaflı olun adam Düzcespor un son anda lige katılmasını sağladı. Belediyespor'un gelir kaynağı var mı acaba yoksa belediyenin kendi kasasında sıra mi bekleniyor diğer alacaklar gibi, insan harcamak kolay
Zeynep kaya 1 yıl önce
Celal beyın spora ve sporcuya verdıgı degerı duzce halkı olarak hepimiz gormekteyız ayrıca duyarlı herkezı ayrı ayrı dinleyen herkese yardımcı olmaya calisan duyarlı ve sorumluluk sahibi bir belediye baskan yardımcımızdır boyle bir durum varsa sayet bakanımızın ılgılenmedıgınden degıldır illa bir sebebi mantıktıklı bir acıklaması vardır bu tarz olaylarla gundem olusturup olayları buyutup baskanımızın yanlıs lanse edilmesi saygısızlıktır yanlıstır
DUZCE8155 1 yıl önce
TAKIMLARLA İLGİLEN BAŞTA CELAL KASAPOĞLU VE ARKADAŞLARI HEM MANEN HEMDE MADDEN SPORCULARA GEREK KLUP DE GEREK ÖZEL HAYATLARINDA HER TÜRLÜ YARDIMI VE KOLAYLIĞI SAĞLAMIŞ KİŞİLERDİR. HAKSIZ YORUMLAR VE YALAN SÖYLEMLER İLE GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞILMASIN.. DOĞRU İNSANLAR HER ZAMAN HAK ETTİKLERİ YERDE OLACAKTIR..
Bilirkişi 1 yıl önce
Bu takımın oyuncularının yanında teknik ekipe hoca bir senedir maaş alamıyor yardımcıları , masörü , kondisyoneri. Sırf düzceliyiz ayıp olmasın diyorlar ama artık ayıp oluyor.Herkesin hakkını verin.
Vatandaş 1 yıl önce
Belediyeler bu spor kulüplerini derhal kapatmalılar...Spor dediğimiz şey amatör yapılmalı, kazanç kapısı olmamalı... iş adamları desteklesin kulüpleri...şirketler reklam yüzü olarak kullansınlar...Nedir bu milletin parasını çar çur etme sevdası...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık