banner851

banner614

OYUNCULAR SABIRSIZ

Uzun süredir Türkiye Futbol Federasyonu tarafından amatör müsabakalar oynatılmazken nihayet yetkililerden peş peşe açıklamalar gelmeye başladı.

banner619
Spor 22.01.2021, 11:51
686
OYUNCULAR SABIRSIZ

Yaşanan covid-19 pandemi süreci nedeniyle uzun süredir amatör maçlara federasyon tarafından ara verilmişti. Amatör futbolcular ve kulüpler tarafından isyan bayrağının çekilmesinin ardından nihayet yetkilerden bu konuyla ilgili açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir’in, ilk etapta BAL ve daha sonra diğer liglerin başlatılacağını belirtmesi üzerine BAL takımları hazırlıklara başladı. İlimizi BAL’da temsil eden Çilimli Belediyespor ligin en hazır takımı olarak gözlemlendi. Çilimli Belediyespor’un hedefinin 3. Lig olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

BEYKÖY BELEDİYESPOR VE AKÇAKOCASPOR

İlimizin bir başka temsilcileri Beyköy Belediyespor’da ve Akçakocaspor’da yaprak kıpırdamıyor. Halen daha bu iki kulübün hazırlıklara başlamaları için neyi bekledikleri sorusunun yanıtı aranıyor. Hiçbir hazırlık yapmayan iki kulübümüzün TFF’ye lige katılım ücretlerini yatırdıkları biliniyor. Taraftarlar tarafından takımlarının hazırlık yapmaları istendi. Her iki takımın taraftarları tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Madem katılım ücretlerini yatırdınız neden çalışma yapmıyorsunuz.” Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerin önce BAL, ardından süper amatörün başlayacağı aktarıldı.

Yorumlar (0)