banner851

banner955

OYUNCULAR TEDİRGİN

Bölgesel Amatör Kümede bekleyiş hala devam ederken oyuncular tedirgin ve hayatlarını nasıl devam ettireceklerini kara kara düşünüyorlar.

Spor 01.10.2020, 10:58 01.10.2020, 11:00
1773
OYUNCULAR TEDİRGİN
banner1032

Son günlerde olay olan Bölgesel Amatör Kümede her gün bir başka konu olurken, Amatör Küme’nin oyuncuları tedirginliğe sürükleniyor.

Sekiz aydır hiçbir iş yapmayan, adeta ortada bırakılan Bölgesel Amatör oyuncuları her gün hak arayışlarına devam ederken, Amatör Futbol Federasyonu Başkanı Ali Düşmez nasıl bir karar alacağının belirsizliği devam etmekte. Son olarak İstanbul Bölgesel Amatör başkanları ile yapılan toplantıda karar çıkmadı kararın kısa sürede çıkacağını ifade edildi. Alınan bilgide maçların oynanacağını, en geç Kasım ayı sonunda müsabakaların başlaması için planlar yapıldığını, tek sorunun KOVİD-19 testinin nasıl yapılacağı, TFF’nin bu yükü kaldıramayacağı konuşulmakta. Kulüpler ise halı sahalarda yapılan ateş ölçümün aynısını Bölgesel Amatör Küme’de yapılarak maçların oynanmasından yana. Bölgesel Amatör’de mücadele eden oyuncular ise Ali Düşmez’in derhal istifa etmesini isterken ‘yapamıyorsan bırak’ diye açıklamalarda bulunuyor.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (0)
13
kapalı