banner851

banner614

OYUNCUNUN ÖNÜNÜ AÇIYORLAR

banner619

Düzce 1907 Fenerbahçe spor kulübü yetiştirdiği oyuncuları önün açmak için birçok takımı yollarken bunların yerine başka oyuncuları yetiştirmek için yoğun çaba harcıyorlar.

banner846
Spor 15.06.2021, 12:58
310
OYUNCUNUN ÖNÜNÜ AÇIYORLAR
banner844

Düzce 1907 Fenerbahçe spor kulübü birçok oyuncuyu yetiştirirken oyuncuların önünü açtığı biliniyor. Birçok oyuncuyu bedelsiz veren Düzce 1907 Fenerbahçe spor kulübü giden oyuncuların yerine yeni oyuncu yetiştirmek için çalışmaların devam ettiği görüldü. Uzun yıllar Düzce futboluna hizmet eden Düzce 1907 Fenerbahçe Spor Kulübü oyuncu yetiştirmeye devem edeceği açıklandı.

OYUNCULARA HİZMET EDEN TEKNİK ADAMLAR

Düzce 1907 Fenerbahçe spor kulübünden önce Düzce Belediyespor alt yapıya büyük önem verdiği bu hizmeti daha önce yıllarca Düzce Belediyespor verdiği bilinmekte. Düzce Belediyespor takımında Özgür Oral, Kenan Özen, Ömer Başol, Ömer Tanyel, Murat Çokyaman hizmet ettiği genç oyuncular başka takımlara gittiği görüldü. 1907 futbol takımında ise Kenan Şereflioğlu, Erol Tolga, Gökmen Zeki ve Kenan Özen gibi çok değerli teknik adamların bulunduğu bu teknik adamların oyuncuları yetiştirdiği görüldü. Pandemi dolayısı ile idmanlara ara verildiği şimdi ise idmanlara tekrar başlandığı gözlerden kaçmadı.

ÜRETİM MUTLAKA OLMASI GEREKİYOR

Düzcespor bundan böyle mutlaka alt yapıya önem vermesi istenirken üretim şart olduğu söylendi. Düzce uzun yıllar yetiştirdiği oyuncuların il dışında oynadığı bu oyuncuların bundan böyle Düzcespor formasını giymesi istendi.

Yorumlar (0)