banner851

banner614

OYUNLA GELİŞİM

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinatörlüğünde İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunlarının seçmeleri okullarda başladı.

banner619
Spor 25.05.2014, 16:39
296
OYUNLA GELİŞİM

İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunları okul seçmeleri yapılıyor. İlkokul öğrencilerinin oyunlarla ruh ve bedenlerinin gelişmesini sağlamak amacıyla hazırlanan İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunları son hızıyla devam ediyor. Her okul sınıflarından kurdukları takımları yarıştırarak il genelindeki büyük oyunlara hazırlanıyor. Mustafa Kemal Ortaokulu sınıfları da Nurettin Zafer Stadyumunda takım seçmelerini yaptı.


Oyunlarda çemberle işbirliği, dairesel bayrak oyunu, el değdirerek bayrak ve koordinasyon gibi oyunlar oynayan öğrenciler hem yarıştılar hem de eğlendiler.


İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunlarının Akçakoca ayağı da ilçe spor salonunda yapıldı. Akçakoca’daki tüm okulların ilkokul öğrencilerinin katıldığı etkinlikte sınıfların belirlenen oyunlarda en iyi oyuncularından takımlar oluşturuldu. Çemberle işbirliği, dairesel bayrak oyunu, el değdirerek bayrak ve koordinasyon oyunlarında başarılı olan takımlar il seçmelerine katılma hakkı elde etti.

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)