banner851

banner614

ÖZER AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Düzcespor basın sözcüsü Emrah Özer Düzcespor ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

banner619
Spor 05.12.2017, 16:17
462
ÖZER AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Düzcespor basın sözcüsü Emrah Özer yaptığı açıklamada, Cumartesi günü kendilerine verilen otobüsün Düzcespor’a yetmediğini belirtti. 30 kişi ile deplasmana gittiklerini ifade eden Özer, Basketbol ve Voleybol takımlarının kendilerinden daha az kafile ile yola çıktıklarını söyledi.
Ankara’ya başka otobüs tutuklarını söylerken “Bunu neden niçin yaptıklarını bilemiyorum” dedi.

Emrah Özer Düzcespor kitlesinin daha fazla olduğunu söylerken şöyle devam etti: “Dünyanın her yerinde futbol kitlesi daha fazla bizler Basketbol ve Voleybol’a karşı değiliz bizleri yanlış anlamasınlar ama Düzcespor bir markadır bunu her kez böyle bilsin. Düzcespor’un kurumsallaşması gerekir hey yıl başkan aramasın. Dün Mehmet Saygun, bugün Cihat Algün seneye kim olacak?” diye sitem etti.

Yorumlar (10)
Salonculara 4 yıl önce
Boş boş konuşmayın yok salonmuş oymuş buymuş. Adam kötülemiyo zaten aynı değeri görmek istiyoruz diyo. Kaç kere salon sporunda 10 bin lişi gördünüz fuzuli konuşmayın gereksizler
Taraftar 4 yıl önce
BAL Liginde tribündeydi bu adam şimdi yönetimde kendisi için birşey istemiyorlar... Bütün takımlar bizim ama Düzcespor yanlız bırakılmasın. Biz bu lige yakışmıyoruz. konu otobüs değil yanlız bırakılmak! OSENEBUSENE
Düzcespor 4 yıl önce
Adam Basketbola voleybola birşey demiyorki.Düzcespor yanlız bırakılmasın diyor.Ne var bunda.Herkezin destek vermesi gerekiyor.Bizimkisi memleket meselesi bu takım bu sene çıkacak! Artık verilen sözler tutulsun.Arkandayız Emrah Reis !
Doğru tespit 4 yıl önce
Salon sporlarına 10 kişi geliyor Düzcesporaclarina 10 bin kişi
Yanlış 4 yıl önce
Yanlış konuşuyorsun sözcü efendi yanlış. Başka branşlara da saygı göstermelisin.
Hayatta futboldan başka şeylerde var. Son derece saygısız bir demeç.
Salon sporu 4 yıl önce
Basketbol ve voleybolda bu ili temsil ediyor. Üstelik her ikisi de 1. ligde.
Saçma sapan konuşma. Kimsenin belediye takımlarına söz söylemeye hakkı yok.
Bu şehirde futbolu sevmeyen salon sporuna ilgi gösteren binlerce insan var.
sporsever 4 yıl önce
Dünya futboldan ibaret değil. Elinizi salon sporlarından çekin.
Boş boş konuşma. Bir branşı yaşatmak yada devam ettirmek için başka branşları kapatmak yada önünü mü kesmek lazım. Bu nasıl bir kafa nasıl bir zihniyet. Utan utan..
YAZIK 4 yıl önce
Düzcespor bu ili temsil ediyor.Ama her sene aynı şeyler yaşatılıyor.Adamlar başarmak için dile getiriyorlar kendileri için değil Düzcespor için istiyorlar.Ve sonuna kadar haklı bir sitem.Düzceliler olarak bizlerde arkalarında olmalıyız!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın