banner851

banner955

ÖZLÜ,”ŞAMPİYONLUĞUN YİNE EN GÜÇLÜ ADAYIYIZ.”

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerine ziyarette bulunarak hem yeni sezonda 2. Lig beyaz grupta mücadele edecek olan A takımıyla hem de Düzcespor Futbol Okulunda eğitim alan genç sporcular ile bir araya geldi. Başkan Özlü ziyarette, Düzcespor’a yeni sezonda başarı dileğinde bulunarak her zaman kırmızı lacivertli takımın yanında olduğunu vurguladı.

Spor 22.07.2022, 12:45 22.07.2022, 13:14
557
ÖZLÜ,”ŞAMPİYONLUĞUN  YİNE   EN GÜÇLÜ ADAYIYIZ.”
banner986

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerini ziyaret etti. Başkan Özlü’yü ziyarette Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile teknik kadro karşıladı.  Sporcu ve teknik kadroya baklava ikramında da bulunan  Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, teknik direktör Ercümend Çoşkuner ve ekibine yeni görevlerinde başarı dileyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Özlü, A takımın futbolcularıyla da bir araya gelerek yeni  sezonda başarı diledi. 

TEKNİK HEYET VE YÖNETİMLE BİR ARAYA GELDİ.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ziyarette Düzcespor Futbol Okulunda eğitim alan minik ve genç yetenekler ile teknik kadroyla da bir araya gelerek, çalışmalarının başarılı geçmesi dileğinde bulundu. Başkan Özlü, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile yönetim kurulu ile de bir araya gelerek yeni sezon çalışmaları ile ilgili görüş alış verişinde bulundu. 

BİRLİKTE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ. 

Belediye Başkanı Faruk Özlü daha sonra A takımı kadrosu, teknik sorumlular ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaretini tamamladı. 

 “HEPSİNE BAŞARI DİLİYORUM.”

Başkan Faruk Özlü, kendi sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda,” Şampiyon Düzcespor’umuzun  A takımını ve alt yapı futbol okulunu  tesislerimizde ziyaret ettim.  Yakında başlayacak yeni sezonda şampiyonluğun en güçlü adayıyız.  Başkanımız Gökhan Kapoğlu’na, yöneticilerimize, teknik heyetimize ve futbolcularımıza büyük özverileri için ve emekleri için teşekkür ediyorum.” İfadelerinde bulundu. 

Haber: Harun Can Şerbetçi. 

banner844
Yorumlar (3)
Atalay 2 hafta önce
VERİLEN BU KADAR PARA VAR VE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEMEK HAKKINIZ VE BİZİMDE HAKKIMIZ İYİ PARA TOPLADI DÜZCESPOR YÖNETİMİ,HOCANIN DA HER İSTEDİĞİ FUTBOLCULARI ALDILAR GERİYE ŞAMPİYONLUK KALDI BEKLİYORUZ 2. Olmayı BİLE kabul etmeyiz grubumuz zayıf çünkü..
Uğur salıcı 3 hafta önce
ŞAMPİYONLUK BEKLDMEKTE HAKLISINIZ SN ÖZLÜ , DUYDUĞUMUZ 15- 20 milyon arası destek vermişiniz hiçbir belediye bunu yapmaz sizin gibi. Bizlerde bu sene ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ..
Alim 3 hafta önce
SN ÖZLÜ ŞAMPİYON YAPAMAZLARSA HİÇ DURMASINLAR ZATEN DUYDUĞUMUZ 25-20 MİLYON GİBİ YARDIM DDİYORMUŞSSUNUZ BU PARALAR BİLE ŞAMPİYON YAPAR TAKIMI YAPAMAZLARSA BIRAKSINLAR,GRUBUMUZ ZAYIF ÇÜNKÜ
25
açık