banner851

banner614

ÖZTÜRK’E YETKİ VERİLDİ

Galatasaray yönetimi Adnan Öztürk'e tesis arazisi için yetki verdi. İkinci Başkan Öztürk, F.Bahçe'nin de tesislerinin bulunduğu Düzce'de inceleme yaptığı arazileri yönetime sunacak. Onay verilince inşaat başlayacak.

banner619
Spor 06.11.2012, 10:10
233
ÖZTÜRK’E YETKİ VERİLDİ

Son dönemde büyüklerin İstanbul dışında başlattığı tesis hamlesine G.Saray da katıldı. F.Bahçe'nin yaz kampları için Düzce'deki Topuk Yaylası'nda yaptırdığı 5 yıldızlık tesislerin bir benzerini G.Saray da yapmak için harekete geçti. Bu konuda yönetim kurulu toplantısında Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'e yetki verildi.

Düzce'de birkaç arazi bakan ve inceleme yapan Başkan Yardımcısı Öztürk'ün önümüzdeki günlerde seçenekleri yönetim kuruluna getirmesi bekleniyor. Öztürk'ün sunduğu seçenekler değerlendirildikten sonra bir arazi üzerinde kesin karar verilecek ve satın alınması için gerekli işlemler başlatılacak. G.Saray yönetimi buraya yapılması planlanan inşaat için de en geç önümüzdeki yaz kazmayı vuracak. Sarı-Kırmızılılar, 2014 yaz kampına kadar da bu tesislerin tamamlanmasını planlıyor.

KİRAYA DA VERİLECEK

 

banner844
Yorumlar (0)