banner851

banner614

PARTİLİLER 150 BİLET ALARAK KAMPANYAYA DESTEK VERDİ

Düzcespor yönetimi tarafından başlatılan “Hatıra Bilet” kampanyasına bir destekte MHP Düzce İl yönetiminden geldi. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer 150 adet hatıra bilet alarak, kampanyaya destek verdi.

banner619
Spor 28.01.2021, 14:01
1187
PARTİLİLER 150 BİLET ALARAK KAMPANYAYA DESTEK VERDİ

3. Lig’de mücadele eden Düzcespor’a mali destek sağlamak için başlatılan “Hatıra Biletkampanyasına destekler sürüyor. Düzce’de her kesimden insanın destek verdiği kampanya kapsamında bugüne kadar çok sayıda bilet satıldı.  

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İl ve Merkez İlçe Başkanlığı yönetimi, Hatıra Biletlerin satıldığı Düzcespor Store’ye giderek 150 adet bilet aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “MHP Düzce İl Yönetimi ve MHP Düzce Merkez İlçe Yönetimi olarak Düzcespor Store'den Düzcespor'a destek olmak için 150 adet Hatıra Bileti aldık. Her zaman takımımızın yanındayız. Düzcespor'a başarılar dileriz” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Mrt 8 ay önce
Helal olsun MHP il başkanımıza. Ve teşkilatimiza
Musa Demirci 8 ay önce
40 yıldır düzce de yaşıyorum Konuralp beyin türbesinin olduğunu bilmiyordum hayret birileri keşfetmiş demekki insan oraları düzenlerde gelen gecen bir fatiha okurdu
Ahmet Türkmenoğlu 8 ay önce
Düzcenin bir MHP li vekili var bir maaşını düzcespor a bağışlasın boş yapmasınlar millet ile dalga geçmeyi bıraksınlar