banner851

banner955

PAZAR GÜNÜNÜ DOĞADA GEÇİRDİLER

Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor Projesi kapsamında her pazar günü farklı bir rotada doğa yürüyüşleri düzenlenmeye devam ediyor. Bu haftaki güzergâh Gölyaka ilçesinde bulunan ve doğal güzellikleriyle Türkiye çapında ünlü olan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı oldu.

Spor 22.11.2021, 13:30 22.11.2021, 12:06
916
PAZAR GÜNÜNÜ DOĞADA GEÇİRDİLER

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Düzce’de spor yaparak sağlıklı yaşamayı teşvik etmek amacıyla başlatılan Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor Projesi kapsamında her pazar günü farklı bir rotada doğa yürüyüşleri düzenlenmeye devam ediyor.

Üniversitelerde yüz yüze eğitimin başlamasının ardından, öğrencilerin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte bu haftaki güzergâh Gölyaka ilçesinde bulunan ve doğal güzellikleriyle Türkiye çapında ünlü olan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı oldu. 

Düzce Ovası’nı gören manzarasıyla mest eden Toptepe’ye otobüslerle getirilen ve buradan yürüyüşe geçen sporseverler şelaleye kadar doğayla iç içe zaman geçirdi. Şelaleyi ilk kez gelen öğrenciler hayran kalırken müdürlük çalışanlarınca katılımcılara mangal ikramında bulunuldu. Unutulmaz bir pazar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. 

Öncü Spor Servisi

Yorumlar (1)
Kazım 1 yıl önce
Bu duyurular nerede yapılıyor acaba? Bilgimiz olsa da katılsak.
Yeni Sayımız