banner851

banner955

PERŞEMBE GÜNÜ ÇEYREK FİNAL MAÇINA ÇIKACAK

Tayland Bangkok da başlayan Büyükler ve U23 Dünya Muaythai Şampiyonası’nda Düzce’nin sporcusu Bediha Taçyıldız da Milli Takım’da yerini aldı. 96 ülkenin katıldığı şampiyonada Milli Sporcumuz Taçyıldız’ın 67 kiloda şampiyon olması bekleniyor. Bediha Taçyıldız’ın ilk maçta rakibini yendiği 2. maçında da rakibinin ringe çıkmadığı ve bir üst gruba girdiği, öğrenildi.

Spor 07.12.2021, 16:02 07.12.2021, 16:05
404
PERŞEMBE GÜNÜ ÇEYREK FİNAL MAÇINA ÇIKACAK

5. DEFA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU BEKLENİYOR

Büyükler ve U23 Dünya Muaythai Şampiyonası, Tayland’ın Bangkok kentinde başladı. Dünyanın pek çok ülkesinden sporcuların mücadele ettiği şampiyonada Düzce’nin Sporcusu Bediha Taçyıldız, da Milli Takım forması giyiyor.

40 sporcu, antrenör, hakem doktor, idareci yönetici toplam 57 Kişiden oluşan bir kafilede yer alan Bediha Taçyıldız, 67 Kilo Büyükler kategorisinde ringe çıkıyor. Yine Erkekler Büyükler Kategorisi’nde 81 kiloda da Düzce’nin bir diğer sporcusu Hasan Çetin ülkemizi temsil ediyor.

EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

96 ülkenin katıldığı şampiyonada Bediha Taçyıldız’ın ilk maçını Çinli rakibine karşı kazandığı ifade edildi. Milli Sporcumuz Taçyıldız’ın perşembe günü Çeyrek Final maçına çıkacağı, bu maçı kazanması halinde, yarı finalde diğer bir maçın galibi ile dövüşeceği kaydedildi. Taçyıldız bu maçların tamamına kazanması halinde Dünya Şampiyonluğu maçı yapacağı bildirildi.   Diğer yandan Düzce’nin Sporcusu Ahmet Çelik’in de hafta için de çeyrek finalde ringe çıkağı belirtildi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
Başarılar 13 ay önce
Allah yar ve yardımcısı olsun 8nşAllah.