banner851

banner614

PERŞEMBE TATİL OLSUN İSTEĞİ

banner619

24 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da oynanacak Düzcespor-Bayrampaşa müsabakasında 18 yıllık hasretin son bulanacağı belirtilirken maç günü tatil ilan edilmesi istendi.

banner846
Spor 21.05.2018, 10:29 21.05.2018, 14:17
7683
PERŞEMBE TATİL OLSUN İSTEĞİ
banner844

Düzcespor tarihin en önemli maçlarından bir tanesini 24 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da Balıkesir stadyumunda oynayacak. Düzcespor 2016-2017 sezonunda son haftalarda kaçırdığı Play-Off şansını 2017-2018 futbol sezonunda yakalayarak yarı finalde Bayburt Grup İl Özel İdare oynadığı maçlarda rakibini iki kez yenerek final biletini almayı başarmıştı. Perşembe günü oynanacak Bayrampaşa maçında resmi dairelerin okulların ve fabrikaların tatil edilmesini isteyen spor kamuoyu “18 yıllık özlemin bitmesi için taraftar desteğine ihtiyaç duyuluyor” dediler.

Öte yandan Perşembe günü tatil edilmesinin çok doğru bir karar olacağını ve bunun örneklerinin de olduğunu, yetkililerin bunu değerlendirmeleri gerekir diye konuşan spor kamuoyu “Düzcespor Düzce’nin takımı halkın takımına sahip çıkma zamanı geldi çattı” diye belirttiler.

Yorumlar (19)
harbi düzceli 3 yıl önce
Ya Allah aşkına halen eski kafalılığı bırakın 2.lig demek seyirci potansilyeli demek ,2.lig demek maç günleri önü ve aynı gün için düzce esnafına bayram demek.Neden;bayrak demek flama demek afiş demek, yemek ,yemek demek ,otobüs seyahat demek demek demek ne eklerseniz ekleyin.Yeter artık eski kafalı olmayın ekeonomiyi nasıl şehir canlı tutacaksınız.ilçelerden akın akın maç için şehire gelenler ekonomiye katkı yapacaklar.Dışarıda gelen taraftar ise cabası ya akıllı olun esnaf kardeşim.Yazık size.
Fazla söze ne hacet 3 yıl önce
Biletini gösteren izinli olsun.Neden evine gidip yatacak olana izin verilsin ki.
Cüneyt Çakır 3 yıl önce
Düzce Belediye başkanımızı ve valimizinden gelecek olan müjdeli haberi bekliyoruz
Savaş özyürek 3 yıl önce
Eğer sayın belediye başkanımız dursun ay Topçuoğlu mobilya bir diğer adı evissa mobilya ile görüşürse inanıyorum ki belediye başkanımızı kırmayıp tatil ederler yeterki belediye başkanımız gorussun evissa mobilya dan maça çok gitmek isteyenl
CD 3 yıl önce
Herkes işine baksın. Maç işleri boş işler.
Gerçek Lider 3 yıl önce
Bir lider olarak maça gitmek isteyen taraftarı yol ve yemek masraflarını karşılayarak oraya götürmek gerekir.
Düzceli 3 yıl önce
Çalıştığım fabrikadan izin istedim ama vermediler duzceli yönetici olacaklar bide.
Yuri 3 yıl önce
Perşembe günü resmi tatil olsun, devlet maça gidenlere 1000 er tl versin :))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık