banner851

banner955

Personele maaşlar ödendi

Düzcespor'da sorunlar üst üste gelirken, uzun süredir maaşları ödenmeyen kulüp personeline ödemelerinin yapıldığı öğrenildi.

Spor 18.02.2009, 18:26
196
Personele maaşlar ödendi

Paralarını alamadıkları için işi bırakma aşamasına kadar gelen Düzcespor kulübü çalışanlarına paraları dağıtıldı. Ancak verilen paranın yeterli olup olmayacağı ise henüz belli değil. Kulüp adına sağlanan 2 bin TL beş kişiye dağıtılırken, bulunan bu miktarlar şimdilik sadece personelin rahatlaması yoluna gidildi. Düzcespor'a yakın çevrelerde şimdi, maddi sorunlarla tek başına baş edemeyen ve yönetim tarafından yanlız bırakıldığı görülen Başkan Ümit Özmen'in kendisine verilen sözlerin tutulmaması üzerine görevi bırakmayı düşündüğü konuşuluyor. Üst üste yaşanan sorunların başında Doğalgaz borcu ve futbolcuların parasının ödenmemesi gelirken,kulübün bu durumda nereye kadar gideceği ise belirsiz.

Taraftarın ise “ yazık olacak Düzcespor'a” diyerek adeta isyan ettiği bugünlerde, bu sıkıntılar ve yokluklar içerisinde takımın yapacağı karşılaşmalarda başarı göstermesi de zor görünüyor. Spor camiasında ise bu durumda takımın sezon sonunu dahi getiremeyeceği konuşulurken, yıllardır aynı sorunlar yaşanmasına rağmen kalıcı çözümlerin bulunmadığı merak ediliyor.            

banner844
Yorumlar (0)
28
kapalı