banner851

banner614

PIRIL PIRIL ÇOCUKLAR DIŞLANDI

Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol takımı elden çıkarılınca, GCT Düzce olarak başka bir şirkete devredildi.

banner619
Spor 25.12.2020, 13:10
1117
PIRIL PIRIL ÇOCUKLAR DIŞLANDI

Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol takımları GCT şirketine devir edildi. İki yıl önce Düzce Belediyespor’un basketbol alt yapısı takımı vardı. Bu gençler büyük başarılar elde ederken finallere kadar gittiğini A takımla idmanlara çıkan birçok oyuncusu bulunduğu biliniyor.

Takımları satın alan GCT şirketi bu çocukları yüz üstü bıraktığı oyuncuların yüzüne bile bakmadığı iddia edildi. Basketbol severler Bu çocukların basketboldan uzak tutan kim varsa büyük haksızlık yaptığını bunların günahını kim çekecek dedi.

Büyük ücretler ödenerek sezona giren GCT Düzce takımı istediği sonuçları alamazken nasıl bir transfer politikası izlediği bilinmiyor. Pırıl pırıl çocuklarımızı dışlayan GCT Düzce basketbol takımı iki yıl içinde takımı İstanbul iline taşıyacağı iddia ediliyor.

Yorumlar (3)
basketbolsever 10 ay önce
burada kulübü satan celal kasapoğlu,danışmanı doğan ,yönetici musa keskin e bunları sormak gerekmezmi..gct basmış parayı almış.düzcenin çocuklarına neden sahip çıksın
Basketbol sever 10 ay önce
Altyapı faaliyetleri açık değil pandemi sebebiyle
Burada gct düzce takımının ne gibi bir kabahati var ? Öncü tv ombudsman nedir biliyor mu acaba ? Geçen sene belediyedeyken takım altyapı faaliyetlerini aileler birleşerek karşıladılar oyunculara aileleri yaptırdı formalarını,deplasmana giderken kullanılacak aracı aileler ayarladı. Koskoca belediye dediğiniz bir tane araç gönderemedi cocukları taşıyacak.
Şimdi kalkmış türkiyede hiçbir altyapı faaliyeti aktif değilken Gct takımını suçluyorsunuz.
Nasıl bir akıl tutulması yaşadığınızı herkes farkında öncü tv eski gerçekliğinden çok uzak hallere düştüğü en azından spor bölümü için bunu diyebilirim sanırım.
iSMAİL 10 ay önce
Düzce Belediyesine isyan edeceğinize başka yerleri suçluyorsunuz. Düzce Belediyesi Düzce'nin çocuklarına sahip çıksın. Her şeye para varda Düzce'nin çocuklarına mı para yok.