banner851

banner614

PLAY OFF KURALARI ÇEKİLDİ

Düzce Süper Amatör Kümenin sona ermesinin ardından, play off grubuna kalan 6 takımın yapacağı maçlar için Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında kura çekimi yapıldı. Spor Kulüplerinin yöneticilerinin de hazır olduğu kura çekiminde takımlar eşleşmiş oldu.

Spor 11.01.2022, 10:15 11.01.2022, 10:21
349
PLAY OFF KURALARI ÇEKİLDİ

Play off maçları 22- 23 Aralık günlerinde başlayacak. Maçlar, deplasmanlı çift devreli lig usulü oynanacak. Toplam 10 maçın oynanacağı play off maçları sonunda bir takım, 2021- 2022 Futbol Sezonun Düzce Süper Amatör liginin şampiyonu olacak. Bu takım, Bölgesel Amatör Ligde yer alan Beyköy Belediyespor’un direkt ligden düşmesi halinde, Bölgesel Amatör Ligde Düzce’yi temsil edecek. Beyköy Belediyespor’un direkt düşmemesi halinde bu takım Beyköy Belediyespor ile play off maçı oynayacak.

6 TAKIM 10 MAÇ YAPACAK, BİR TAKIM ŞAMPİYON OLACAK


Düzce Süper Amatör Kümenin 2021-2022 normal futbol sezonun sona ermesinin ardından iki grubun ilk üç takımının yer aldığı play off eşleşmeleri için kura çekimi yapıldı. Düzce Amatör Kulüpleri binasında çekilen kurada, takımların yöneticileri de hazır bulundu. Düzce Süper Amatör Küme play off maçları 22 Ocak ve 23 Ocak tarihlerinde oynanacak. Deplasmanlı Ligi usulü oynanacak maçlar, 10 hafta oynanacak. Play off ligi bittiğinde bir takım 2021-2022 Futbol Sezonun Düzce şampiyonu olacak. Çift devreli lig usulü oynanacak maçlarda mücadele edecek 6 takımın eşleşmesi de kura çekimi sonrası belli oldu. Bu maçların başlama saatleri ve statları da önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. 


İŞTE İLK HAFTANIN MAÇLARI 


Düzce Süper Amatör Küme play off grubu maçlarında mücadele edecek takımlar ve eşleşmeleri de şöyle oluştu.

İlk hafta maçları:

Gölyaka sahasında Gölyakaspor- Cumayeri Belediyespor

Kirazlıspor- Aydınpınarspor

Kaynaşlı Stadı: Kaynaşlı Belediyespor- Düzce81 Yıldızspor


Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı