banner851

banner955

Poyraz Amerikalı istiyor!

2008-2009 sezonunda Düzce'yi Basketbol ikinci liginde temsil edecek olan Poyrazspor çalışmalarına günde çift antreman yaparak devam ediyor.

Spor 14.09.2008, 16:28
207
Poyraz Amerikalı istiyor!
banner1032

Geçtiğimiz yıl takım kaptanı olarak Poyrazspor'da görev yapan Orhan Güler şu an takımın antrenörü olarak görev yapıyor. Poyrazspor'un çiçeği burnunda antrenörü yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“ Öncelikle Poyrazspor gibi bir camiada bulunmaktan çok mutluyum, bana bu görevi layık görenleri mahçup etmemek için çok çalışmam gerekiğini biliyorum.” diyen Güler, geçen yıldan oturmuş bir çekirdek kadro oldunu belirterek, “başarılı olmak için çok seçici davranarak yeni arkadaşlar dahil ettik.Yeni oyuncularla eski oyuncuların uyum sağlaması biraz zaman alacak.Ligin başlamasına uzun bir süre var, bu süreyi bol bol hazırlık çalışmaları yaparak geçireceğiz. Takımımızın tek eksiği bir Amerikalı oyuncu.Bu oyuncu için girişimler sürüyor. Elimizde üç alternatif var. Bu üç oyuncuyuda ayrı ayrı davet ederek, hazırlık maçlarında ve antremanlarda göreceğiz.İçlerinden en iyisini kadromuza dahil ettiğimizde gerçekten çok güçlü bir Poyrazspor ortaya çıkacak.” dedi.

Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur